Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podsumowanie roku NA ŻYWO
~~Panie Russ niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 11:52
Panie Russ obudz się Pan.
Na tym portalu Pan emem nadal "pluje" PiSowi w twarz uparcie twierdząc, że hejt jest mocno promowany przez rządzących!
Wzywam Pana do zdecydowanych działań. Siedzi Pan jak mysz pod miotla a otrzymuje Pan nasze niemale pieniądze. Chyba, że Panu to odpowiada. Ciekawe co na to centrala?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 12:12
~~ napisał(a): Rok w gospodarce. Prognozy wzrostu PKB w tym roku - jakie były w styczniu, a jakie są obecnie:
▪️S&P 3,2%➡️4,2%
▪️Bank Światowy 3,1%➡️4,0%
▪️Fitch 3,0%➡️4,0%
▪️Moody's 2,9%➡️4,3% (!)
▪️JP Morgan 3,0%➡️4,1%
▪️KE 3,1%➡️4,2%
#BrawoPiS

To jeszcze podaj strukturę wzrostu PKB.
Jak wzrosły inwestycje zwłaszcza te zagraniczne które ściągają pieniądz.
Ile wzrosły nakłady na B&R
A może ten wzrost top przeżarte4 500 plus pożyczone od znienawidzonych niemieckich bankó
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 12:12
~~ napisał(a): Rok w gospodarce. Prognozy wzrostu PKB w tym roku - jakie były w styczniu, a jakie są obecnie:
▪️S&P 3,2%➡️4,2%
▪️Bank Światowy 3,1%➡️4,0%
▪️Fitch 3,0%➡️4,0%
▪️Moody's 2,9%➡️4,3% (!)
▪️JP Morgan 3,0%➡️4,1%
▪️KE 3,1%➡️4,2%
#BrawoPiS

To jeszcze podaj strukturę wzrostu PKB.
Jak wzrosły inwestycje zwłaszcza te zagraniczne które ściągają pieniądz.
Ile wzrosły nakłady na B&R
A może ten wzrost top przeżarte4 500 plus pożyczone od znienawidzonych niemieckich bankó
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
28 grudnia 2017r. o 12:52
To jest temat dot podsumowania boleslawieckich wydarzen, wiec prosze bez postow o polityce ogolnokrajowej. Wracamy do Boleslawca.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do c niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 13:22
~~ napisał(a): Wiadomo, że nie powinno się tak mówić, szczególnie polityk, ale myślę że podobnie bym zareagował gdyby szydzono ze śmierci mojego brata czy kogoś najbliższego, bo te szyderstwa to już na pewno nie jest i nie była polityka. każdy by stracił nerwy.



Czy według Ciebie wszystko jest ok?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 14:43
Słuchałem "podsumowania roku" od deski do deski. Oceniam bardzo dobrze zachowanie wszystkich Panów Redaktorów. Jest to portal jeszcze nie SKAŻONY . Prośba Pana Marcina jest trafieniem w 10 - tkę "Politycy tak pracujcie aby nie było hejtu na wasz temat". Nasi politycy są tak rozpieszczeni ,że krytykę traktują jak hejt i molestują tym sądy i prokuratury. Brawo Panowie , nie bierzcie przykładu z rutyniarzy macie swój styl i trzymajcie go. Szczęśliwego 2018roku . Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 grudnia 2017r. o 22:05
Podoba mi się wasza relacja ojcowsko - synowska. Jak tak na was patrzę to jestem wam w stanie wybaczyć wszystkie głupoty, które robicie na portalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 grudnia 2017r. o 1:20
kc napisał(a): Podoba mi się wasza relacja ojcowsko - synowska. Jak tak na was patrzę to jestem wam w stanie wybaczyć wszystkie głupoty, które robicie na portalu.


Lepsze te głupoty niż wyrachowany, zboczony, pozbawiony człowieczeństwa profesjonalizm dziennikarski.
Panowie spontanicznie bezstronnie przedstawili swoje opinie. Pięknie podsumowali rok, jednym słowem POWRÓT DO PRADZIENNIKARSTWA. Pan Łętowski wykazał się dziennikarstwem śledczym , wielki plus za odwagę. Szkoda ,że Organy Ściganie nie czują problemu. Szacun Panowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza