Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stopa bezrobocia ciągle w dół
~~h niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 21:54
Dokladnie zgadzam sie z toba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 21:55
1650 brutto to jakiś żart???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zróbmy rewolucję niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 22:03
Kłamstwo ,obłuda i nie prawda ! Na sile wciskanie pracy wbrew kompetencjom ,ciężko uzyskać dofinansowanie na kurs... pyszałowatość i buńczuczność urzędników
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 22:22
a ilu osób nie jest zaierestrownaych w urzedzie pracy bo już przesadzają że znalezli prace dla bezrobotnych którzy byli zajerestrowani ja od 4 lat nie jestem zajerestrowny w urzedzie pracy pomimo ze czasami nie zawsze mam tą prace ale jak kiedys byłem w urzedzie pracy to mi dali skierowanie które juz nie było aktualne lub brak doświadczenia albo coś innego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yaco997 niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 22:27
~~ napisał(a):
~~stefen napisał(a): Zatrudniaja tylko ukraincow na umowe smieciowa i trzaskaja sobie godziny aby miec ponad 2 tys na reke oraz wola zatrudnic rencistow emerytow i uposledzonych ktorzy maja juz renty itp bo maja na nich znizki sklatkowe a zwyklych ludzi szukajacych pracy nie chca


Jaki masz zawód, jakie kwalifikację, że nie możesz znaleźć pracy?


Tak, ale za jakie pieniądze??? Jak w Bolesławcu znając dwa języki oferują 3000zł na rękę, a we Wrocławiu 5000zł. Dużo ludzi z Bolesławca pracuje w Niemczech lub poza miastem, tam gdzie zarabiają dużo więcej. Georlitz w Alsie można zarobić spokojnie 5000zł na przykład. Co do Bolesławca to zarobić tu można średnio 2200zł na rękę. i to jest już sukces. Więc niech się nie dziwią pracodawcy, że brakuje ludzi do pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oxygen niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 22:46
Zburzyc ten budynek..rozgonic te paniusie do Prawdziwej roboty zasiac trawe i po klopocie...nikt normalny w ten felieton nie wiezy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łukasz niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 22:54
Czy to znaczy że PUPy będą do likwidacji? I tak sa niepotrzebne a gdy się to roz...li to i kilka osób do pracy będzie. Ile tych nierobów tam siedzi? Z 10 napewno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec Bolesławca niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 23:03
Wiecie jak się żyje w tym mieście: zarabiam 1650zł, za mieszkanie płacę 900zł, prąd i gaz 150zł, chyba zrezygnuję z kablówki bo to 85zł, zaczyna się trzeci tydzień - zbieranie puszek itp., ostatni tydzień przed wypłatą - życie na skraju...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza