Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Start największej rakiety świata
~~Karmazynowa Brzoza niezalogowany
16 lutego 2018r. o 9:50
~~Zgniły Powój napisał(a): Ciekawe, jaki odsetek ludzi wierzy w płaską ziemię z kopułą nad nami, oszustwo z GPS czy niemożność lotu na orbitę?
Patrząc na ilość dyskusji w necie i filmów na youtube można pomyśleć, że całkiem sporo. Nie zdawałem sobie sprawy, że poziom umysłowy społeczeństwa jest aż tak niski.
To by sporo tłumaczyło :) !
Poziom społeczeństwa jest b wysoki tylko nikt głośno nie krzyczy o tym,tylko takie trole jak ty krzyczą że jest niski.Płaska ziemia na wysokości 45 km jest słońce i księżyc,a na wysokości 50 km jest kopuła która nas otacza,ziemia jest płaska jak pizza,myślicie że dlaczego pizze robią okrągłą ?równie dobrze mogła by być prostokątna lub kwadratowa a,jest okrągła nikt z was nie zadał sobie pytania dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Abelia niezalogowany
16 lutego 2018r. o 14:04
Ale ja nieświadomy byłem. Pizzę robiłem prostokątną :( .
Płaskoziemcy - przepraszam! Ale moja mam coś wie, a nie powiedziała mi. Robi ciasta okrągłe!
I nad nimi stawia nieraz kopułę! Jak ta nad nami. Niesamowite!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Scewola niezalogowany
16 lutego 2018r. o 23:44
~~Karmazynowa Brzoza napisał(a):
~~Zgniły Powój napisał(a): Ciekawe, jaki odsetek ludzi wierzy w płaską ziemię z kopułą nad nami, oszustwo z GPS czy niemożność lotu na orbitę?
Patrząc na ilość dyskusji w necie i filmów na youtube można pomyśleć, że całkiem sporo. Nie zdawałem sobie sprawy, że poziom umysłowy społeczeństwa jest aż tak niski.
To by sporo tłumaczyło :) !
Poziom społeczeństwa jest b wysoki tylko nikt głośno nie krzyczy o tym,tylko takie trole jak ty krzyczą że jest niski.Płaska ziemia na wysokości 45 km jest słońce i księżyc,a na wysokości 50 km jest kopuła która nas otacza,ziemia jest płaska jak pizza,myślicie że dlaczego pizze robią okrągłą ?równie dobrze mogła by być prostokątna lub kwadratowa a,jest okrągła nikt z was nie zadał sobie pytania dlaczego?

Co za półgłówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Wrzosiec niezalogowany
17 lutego 2018r. o 8:38
półgłówki dobrze powiedziane tylko z której strony oni biją brawo
&t=295s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Wrzosiec niezalogowany
17 lutego 2018r. o 8:50
~~Beżowobrązowy Wrzosiec napisał(a): półgłówki dobrze powiedziane tylko z której strony oni biją brawo
&t=295s
&t=295s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Czeremcha niezalogowany
17 lutego 2018r. o 10:36
&t=295s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Mamutowiec niezalogowany
17 lutego 2018r. o 18:32
Zapraszamy na forum płaskoziemców :) :

http://forumplaskaziemia.pl/forumdisplay.php?fid=11

Ostrzegam przed wejściem na tą stronę! Osoby infantylne i o poziomie umysłowym na poziomie 12 latka są narażone na wejście w stan dysonansu poznawczego :) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 lutego 2018r. o 19:44
a co z rakietą jak przejmą ją kosmici?
zresztą pieprzyć rakietę ...zwrócą Teslę czy jakiś ich małolat rozpirzy ją o pierwszą napotkaną gwiazdę ?
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie