Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czarny protest 23.03

~~Karmelowopłowa Poziomka niezalogowany
24 marca 2018r. o 11:17
BRAWO KOCHANE KOBIETKI !

DZIECKO POWINNYŚMY MÓC USUNĄĆ DO 9-GO MIESIĄCA !

ZGADZACIE SIE ZE MNĄ PRAWDA?

CZAS NA ZMIANĘ!

STOP PRZECIWNIKOM ABORCJI !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarna Sałata niezalogowany
24 marca 2018r. o 11:26
Kobieta powinna decydowac w dowolnym momencie o usunieciu plodu. Dzieckiem to jest dziecko jak sie urodzi a nie w brzuchu. W brzuchu jest czescia kobiety a ta powinna miec calkowite prawo decydowania o swoim ciele i zyciu. I tyle w temacie.

3,5,9 miesiac... nie wazne. To moje cialo!

Na nastepny czarny protest jade (bo w tym roku bylam w wawie) z takimi wlasnie haslami !

Do boju kochane kobietki, damy rade z PiSdzielcami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kawowy Miskant niezalogowany
24 marca 2018r. o 11:30
I jak tam wsciekle kur..,wy, wywalczylyscie wczoraj juz takie same prawa, jak ma czlowiek ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
24 marca 2018r. o 11:32
Brawo kobiety.Nie dajcie się talibanom i kołtunom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Mamutowiec niezalogowany
24 marca 2018r. o 11:32
~~Fioletowoczarna Sałata napisał(a): Kobieta powinna decydowac w dowolnym momencie o usunieciu plodu. Dzieckiem to jest dziecko jak sie urodzi a nie w brzuchu. W brzuchu jest czescia kobiety a ta powinna miec calkowite prawo decydowania o swoim ciele i zyciu. I tyle w temacie.

3,5,9 miesiac... nie wazne. To moje cialo!

Na nastepny czarny protest jade (bo w tym roku bylam w wawie) z takimi wlasnie haslami !

Do boju kochane kobietki, damy rade z PiSdzielcami


Czy naprawdę jesteś taka głupia? Jakie twoje ciało? To oddzielny i samodzielny byt.
A może zaraz po urodzeniu też można zabić? Co za różnica 1 minutę przed czy 1 minutę po porodzie?
Feministki mają jakieś poważne uszkodzenia mózgu, bo inaczej trudno twoją wypowiedź wyjaśnić.

Panie emem - widzi pan o co idzie? Nie o utrzymanie kompromisu, ale zabijanie każdego kiedy się chce. Pojął pan?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowy Cis niezalogowany
24 marca 2018r. o 11:34
emem napisał(a):
~~Kasztanowatoczerwona Kostrzewa napisał(a): ja osobiście sądzę że masz coś nie tak z głową nazywając aborcjonistki "odważnymi kobietami"


Mozesz sobie sadzisz co chcesz anonimku. Jestem pewien, ze gdy spotkamy sie na ulicy to mi tego nie powiesz tylko zwiejesz.

Uwazam, ze odwazny jest ten, kto mimo propagandy rzadu wychodzi na ulice bronic prawa do decydowania o sobie.


I ja zgadzam sie z Ememem i poprzedniczka. To moje prawo by decydowac o sobie. Nie ma dziecka dopoki sie nie urodzi i nie poczuje swiata, nie nabierze wspomnien itd. Kazdy plod niezaleznie od wieku powinnam miec prawo usunac i tyle. I ja tez bede walczyc o to by rozszerzyc a w zasadzie zniesc jakiekolwiek ograniczenia w dokonywaniu aborcji. Dzieki Emem za wsparcie. Jestesmy odwazne i bedziemy walczyc!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowy Lędźwian niezalogowany
24 marca 2018r. o 11:41
Po urodzeniu to już przesada bo to żywe dziecko i odłączone od matki ale w brzuchu jest jak organ, jak nerka czy wątroba. Nerkę jakoś można wyciąć.

Aborcja bez ograniczeń to jedyne wyjście i o to będziemy walczyć!

Nie mam ochoty dyskutować z katolami co za dziecko uważają 1 dniowy, 5 tygodniowy czy 6 miesięczny płód. Banda fanatyków nie może nam dyktować co możemy a czego nie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kawowy Miskant niezalogowany
24 marca 2018r. o 11:48
Mozesz np. Skleic pi..,de. Zadowolona? Jako facet daje ci takie prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza