Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto znajduję się pod wpływem sekty?
~Szarobrązowy Wawrzynek niezalogowany
28 czerwca 2018r. o 6:41
Koralowa Tunbergia
Sekta to ta co stoi przy BCC lub na rynku ewentualnie chodzi po domach czyli Jeh***
polecam obejrzeć na youtube

Co Ty mi tu koralowa jakiś wykolejeńców (a przynajmniej jednego)wciskasz?Ja czy inne dzieci świadków które odeszły z różnych pobudek a które znam mają się świetnie jeśli chodzi o normalne ludzkie kontakty z rodzicami(no może nie dzielą się z nimi opłatkiem).Dlaczego?Bo nie pier...lą głupot publicznie robiąc między innymi wariatów ze swoich rodziców.
Jak będziesz łaził i robił wyssane z palca ploty na czyjś temat to każdy się wk... i nie będzie chciał naszczać na Ciebie a co dopiero z Tobą gadać.
Acha ładnych parę lat minęło od kiedy minęło mi zainteresowanie jakąkolwiek religią ale nie kojarzę podawania żadnych dat końca świata itp.Odnośnie leczenia to ładnie typiara ma nawalone jeśli ktoś namawiał jej rodziców,żeby jej nie leczyć czy nie chcą mieć dzieci bo będą im przeszkadzać,to jest każdego indywidualny wybór i napewno nie chodzi w tym o religię.Zdaje się,że dopiero teraz oni trafili do jakiejś sekty gdzie cudownie uleczają ból kolan(czy czegoś tam) u rudej.Ogólnie mam czuja co do ludzi i ona jak ona ale ten gość mi się nie podoba,już nie chodzi mi nawet o to co on tam nawija ale o język ciała i te puste spojrzenie.Ma zadatki na psychola.Sorry ale takie jest moje zdanie a internet wszystko przyjmie jak też to nagranie.Ciao
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego