Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
XPO popularne jak przebój Despacito ;)
~~Złotawordzawy Dziurawiec niezalogowany
3 września 2018r. o 8:34
~~Słomkowa Runianka napisał(a):
~Srebrnobiała Lawenda napisał(a): Podobnie jak przedmówca, pracuje i chciałem zmienić miejsce pracy bo zarabiam 2000 zł netto niestety gdy zadzwonili z pytaniem ile chce zarabiać powiedziałem 2600 netto to podziękowali. Nie liczą ze trzeba z boleslawca będzie dojechać więcej janczasu tracę w ciągu dnia i 4 brygadowka. Wiec nie polecam bardzo słaby start. Może jak ktoś jest z tamtych okolic lub w desperacji to się zdecyduje.


Dojazd z Bc bezpłatny, oszczędność około 300 zł miesięcznie :) warto doliczyć do rzeczywistego wynagrodzenia tę oszczędność tak jak posiłek,opieki medyczne i te inne


2tys to nie zarobek, ja mam prawie 4tys i szukam czegoś innego :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Runianka niezalogowany
3 września 2018r. o 9:08
~~Złotawordzawy Dziurawiec napisał(a):
~~Słomkowa Runianka napisał(a):
~Srebrnobiała Lawenda napisał(a): Podobnie jak przedmówca, pracuje i chciałem zmienić miejsce pracy bo zarabiam 2000 zł netto niestety gdy zadzwonili z pytaniem ile chce zarabiać powiedziałem 2600 netto to podziękowali. Nie liczą ze trzeba z boleslawca będzie dojechać więcej janczasu tracę w ciągu dnia i 4 brygadowka. Wiec nie polecam bardzo słaby start. Może jak ktoś jest z tamtych okolic lub w desperacji to się zdecyduje.


Dojazd z Bc bezpłatny, oszczędność około 300 zł miesięcznie :) warto doliczyć do rzeczywistego wynagrodzenia tę oszczędność tak jak posiłek,opieki medyczne i te inne




2tys to nie zarobek, ja mam prawie 4tys i szukam czegoś innego :(


Dla osoby bez wykształcenia i doświadczenia to te 2 tyś + dodatki to naprawdę dobry zarobek. A na wyższych stanowiskach , adekwatnie wyższe zarobki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Kufea niezalogowany
3 września 2018r. o 10:30
uczciwie trzeba przyznać że 2000 zł na rękę na początek plus dojazd, to dla osób niewykwalifikowanych nieźle jak na nasze warunki... w okolicznych obozach płacą ok 1700 - 1800
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
3 września 2018r. o 10:33
~~Pistacjowa Kufea napisał(a): uczciwie trzeba przyznać że 2000 zł na rękę na początek plus dojazd, to dla osób niewykwalifikowanych nieźle jak na nasze warunki... w okolicznych obozach płacą ok 1700 - 1800


jakie wasze warunki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Pieris niezalogowany
3 września 2018r. o 11:06
3200zł na rękę to jest takie minimum żeby żyć w tym śmiesznym kraju "jako tako", każda mniejsza wypłata to po prostu zbrodnia.
Ja mając 3700zł na rękę szukam czegoś lepszego więc zarobki proponowane przez tę firmę to wg mnie pensja głodowa.
Inna sprawa że i za takie pieniądze znajdą się chętni do pracy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
3 września 2018r. o 11:55
Ciekawe ile będzie trwał ten dojazd, bo raczej nie będzie przebiegał z punktu A do punktu B. No ale najważniejsze, że potencjalni pracownicy się cieszą :) Ukraińcom pewnie wsio ryba, bo ponoć agencje pracy już im baraki w okolicach szczytnicy stawiają.


Dopisane 03.09.2018r. o godz. 11:24:

Tak jeszcze tylko dodam... czytam tu, że z Bangladeszu i innych Ameryk Południowych pracowników będą ściągać. Super. Kiedyś mówili "pensji ci nie podniesiemy bo na dwoje miejsce jest 10 chętnych osób", dzisiaj mogą mówić "pensji ci nie podniesiemy bo na twoje miejsce jest autobus chętnych Ukraińców".


Dopisane 03.09.2018r. o godz. 11:55:

Tak na koniec jeszcze tylko dodam... gdy my wyjeżdżaliśmy na zachód za pracą, to Niemiec, Francuz czy tam Belg zarabiali przyzwoite pieniądze, nawet ci średnio wykształceni. Dostawali Polaka do pomocy i każdy był zadowolony. U nas jak to przeważnie bywa, do tematu podchodzi się od du _ py strony. Zamiast podnieść pensję Polakowi, to zastępuje się go Ukraińcem. Już pojawiają się ogłoszenia w stylu "przyjmę do pracy - tylko Ukraińcy"

ale luzz... jeszcze kiedyś będzie normalnie :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiała Lawenda niezalogowany
3 września 2018r. o 12:00
2000 zł to dobra pensja, ŻARTUJESZ chyba????
Może na Ukrainie gdzie koszty życia są bardzo niskie, jedzenie tanie , paliwo i dziewczyny.
Obcokrajowcom będzie to na rękę będą w socjalnych hotelach spać w 10 osób w pokoju, mało płacić a resztę pieniędzy do domu wysyłać. Gdzie nie muszą żyć jak zwykły POLAK tylko praca-jedzenie-spanie-praca.

Tak jak ktoś wcześniej napisał żeby godnie w Polsce teraz żyć trzeba uwzględnić wszystkie koszta MINIMALNE jakie się ponosi co miesiąc. Pensja powinna wynosić w takim przypadku ponad 3000 zł na rękę !!!

Zaraz się odezwą osoby, że pracodawca płaci ZUS, podatki itp, ale ile pracodawca uzyskuje dochodu netto z takiej działalności?
Powodzenia życzę w firmie w której skompletowanie będzie problemem a później utrzymanie jeszcze ludzi kolejny problemem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladofioletowy Kaczeniec niezalogowany
3 września 2018r. o 19:09
2000 na rękę to super stawka na początku! Na luzie wyzyjesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.