Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spotkajmy się w niedzielę
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 10:21
~~Białawoszary Oczar napisał(a): Dotknęła mnie ta śmierć. Trudno mi jednak solidaryzować się z Owsiakiem, który przyjął rolę bulteriela po jednej ze stron w wojnie Polsko-Polskiej.
Prezydent Gdańska jest kolejną ofiarą tej wojny. Zamiast solidaryzować się z Owsiakiem, lepiej się pomodlę o jego opamiętanie.


Pomódl się też o Twoje zdrowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Żeniszek niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 10:56
bialobrazowy ,tobie się portale popierniczyły ,spadaj gdzie indziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Miechunka niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 12:28
W końcu jakis normalny komentarz, Prezydent zginał zabił go chory człowiek bywa ,ale robic teraz szopkę że biedny i wogóle ,to dla mnie nienormalne, jak mówisz codziennie w tym kraju odchodzą ludzie często z większymi zasługami i nikt z tego powodu nie organizuje spotkań pamieciowych.Opozycja jak ich znam zaraz powie że to wina Pis że za ich rządów zginał człowiek i Jurek odszedł i wszyscy pójda głosować na Nowoczesna platformę niemieckich sprzedawczyków, a wiadomo zaraz wybory i trzeba walczyć jak się da o głosy więc i tej szansy nie przepuszczą,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Sit niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 12:44
~Białobrązowy Rojnik napisał(a): Szanowni Państwo mam wrażenie że za chwilę pana Adamowicza i Owsiaka wyniosą na ołtarze. Nie dajmy się zwariować. Zwykły obywatel, każdego z nas mogło to spotkać. Nakręcenie ludzi niczemu dobremu nie służy. Ludzi psychicznie chorych nie wyeliminujemy ze społeczeństwa. Ludzie odchodzą od nas codziennie, mordowanie są dzieci, kobiety.starcy i często nikt o nich nawet nie wspomni. Nie ma ludzi niezastąpionych. Nie dajmy sobą manipulować.Proszę bolec info aby przestał stosować taką narrację. Zachęcam do spotkania bolesławian na wspólne czuwanie za 40 milionów zamordowanych dzieci w wyniku aborcji w 2018 roku.

Myślę ,że nic nie rozumiesz. Idź do kościoła i w modlitwie zastanów się czy jesteś katolikiem czy głosicielem religii PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Lobelia niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 13:12
Mowa nienawiści jest także na bolec.info dlaczego to jest tolerowane?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Lobelia niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 13:23
A teraz chcecie organizować spotkanie pod pięknymi hasłami? Zacznijcie się solidaryzować z tymi co są atakowani mową nienawiści na waszym portalu przez zbanowanie agresywnych użytkowników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Chmiel niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 15:36
~~Białawoszary Oczar napisał(a): Dotknęła mnie ta śmierć. Trudno mi jednak solidaryzować się z Owsiakiem, który przyjął rolę bulteriela po jednej ze stron w wojnie Polsko-Polskiej.
Prezydent Gdańska jest kolejną ofiarą tej wojny. Zamiast solidaryzować się z Owsiakiem, lepiej się pomodlę o jego opamiętanie.
Modlitwa tu już nie pomoże,za póżno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Modrzew niezalogowany
16 stycznia 2019r. o 18:24
Popieram! Ja też będę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego