Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dyrektor I LO o sprawie zatrzymania nauczyciela
~Rudawobrązowy Goździk niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 16:23
A może pytanie powinno zadać sie tym wypacynkowanym podlotkom.Może to ona/one molestowaly nauczyciela.Uczeń powinien wyglądać jak uczeń a nie jakby szedł na pokaz mody czy dyskotekę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Żółwik niezalogowany
17 stycznia 2019r. o 19:38
Dziękuję Panu Dyrektorowi za rzetelne zajęcie stanowiska w tej sprawie i zajęcie się wszystkimi uczniami - rozmowy itp.Liczymy na bystrość Dyrektora i normalne lekcje informatyki dla uczniów po feriach. W elektroniku uczniowie przez tydzień nauczyli się tego, co nasi przez dwa i pół roku Drugie klasy też na poziomie podstawówki z informatyką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śliwkowy Sumak niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 8:41
Skoro prokuratura wnioskowała o areszt, a sąd się do tego przychylił, to pokrzywdzona musiała zostać uznana za BARDZO wiarygodną.
Mam nadzieję, że nie czytasz tego, ale jeśli tak to wiedz, że postąpiłaś słusznie! Kto wie przed czym uchroniłaś inne dziewczyny. Mam córkę i chcę Ci podziękować. Bądź silna!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Gajowiec niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 9:43
~Śliwkowy Sumak napisał(a): Skoro prokuratura wnioskowała o areszt, a sąd się do tego przychylił, to pokrzywdzona musiała zostać uznana za BARDZO wiarygodną.
Mam nadzieję, że nie czytasz tego, ale jeśli tak to wiedz, że postąpiłaś słusznie! Kto wie przed czym uchroniłaś inne dziewczyny. Mam córkę i chcę Ci podziękować. Bądź silna!


Proszę powstrzymaj się z wyrokiem do wydania wyroku sądowego, teraz można skarżyć każdego o wszystko, a że w tych czasach takie tematy są popularne to nie musiała WCALE być wiarygodna, wystarczyło rzucić oskarżenie, a służby już rozpoczynają widowisko.
Jeśli okaże się że to tylko wymysł "zbuntowanej małolaty" to ciekawe czy przyznacie się do wcześniejszego złego osądu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Malwa niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 12:25
jestem ciekawa kto go pozniej publicznie przeprosi i jka gosci bedzie mogl zyc i pracowac w Boleslawcu !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Sumak niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 18:03
~~Kremowy Gajowiec napisał(a):
~Śliwkowy Sumak napisał(a): Skoro prokuratura wnioskowała o areszt, a sąd się do tego przychylił, to pokrzywdzona musiała zostać uznana za BARDZO wiarygodną.
Mam nadzieję, że nie czytasz tego, ale jeśli tak to wiedz, że postąpiłaś słusznie! Kto wie przed czym uchroniłaś inne dziewczyny. Mam córkę i chcę Ci podziękować. Bądź silna!


Proszę powstrzymaj się z wyrokiem do wydania wyroku sądowego, teraz można skarżyć każdego o wszystko, a że w tych czasach takie tematy są popularne to nie musiała WCALE być wiarygodna, wystarczyło rzucić oskarżenie, a służby już rozpoczynają widowisko.
Jeśli okaże się że to tylko wymysł "zbuntowanej małolaty" to ciekawe czy przyznacie się do wcześniejszego złego osądu.


Gdyby nie była wiarygodna to prokuratura umorzyłaby śledztwo, a oni nie dość, że postawili mu zarzuty to jeszcze aresztowali. Areszt nie jest standardowym działaniem w takich sprawach. Dziewczyna musiała złożyć zeznania w obecności prokuratora, sędziego i psychologa. Ja nie wydaję wyroku, tylko oceniam fakty.
Wierzę, że tak sprawiedliwy człowiek jak ty przeprosi dziewczynę za krzywdzące ją słowa, jeśli sąd wyda wyrok skazujący.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Rabarbar niezalogowany
18 stycznia 2019r. o 18:52



Gdyby nie była wiarygodna to prokuratura umorzyłaby śledztwo, a oni nie dość, że postawili mu zarzuty to jeszcze aresztowali. Areszt nie jest standardowym działaniem w takich sprawach. Dziewczyna musiała złożyć zeznania w obecności prokuratora, sędziego i psychologa. Ja nie wydaję wyroku, tylko oceniam fakty.
Wierzę, że tak sprawiedliwy człowiek jak ty przeprosi dziewczynę za krzywdzące ją słowa, jeśli sąd wyda wyrok skazujący.

Bardzo mądrze i rozsądnie ocenione, jeżeli można to tak nazwać.
Zastosowana sankcja nie jest na widzi mi się. Ten kraj stanął już na głowie i przyzwoitość nie ma już ceny. Biją na larum, ale po fakcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
18 stycznia 2019r. o 19:05
Ludzie się zmieniają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego