Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
O Bolesławcu w Sekielski Sunday Night Live
29
Bernard
12 czerwca 2019r. o 9:03
~~Cynobrowy Cis napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Srebrnobiały Ubiorek napisał(a): Czy to prawda, że władze miasta i powiatu zabroniły urzędnikom uczestnictwa w tym spotkaniu w Starym Teatrze?


Niektórzy chętnie by przyszli, ale (że jednego zacytuję) "w torbie na głowie wygląda się głupio a odwaga cywilna nie jest wartością w bolesławieckich samorządach pożądaną".

Ale parę publicznych osób było i niewątpliwie jakaś wtyka pomoże zidentyfikować albo już życzliwie donosi.


Nie ma to jak kogoś obrzygać bez dowodów. Ma Pan jakieś przesłanki do takich twierdzeń, czy "dziennikarz" może sobie pisać co zechce?


Naprawdę sądzisz, że nie mam, nazwijmy to delikatnie, przesłanek?

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Plektrantus niezalogowany
12 czerwca 2019r. o 19:40
~~Cynobrowy Cis napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Srebrnobiały Ubiorek napisał(a): Czy to prawda, że władze miasta i powiatu zabroniły urzędnikom uczestnictwa w tym spotkaniu w Starym Teatrze?


Niektórzy chętnie by przyszli, ale (że jednego zacytuję) "w torbie na głowie wygląda się głupio a odwaga cywilna nie jest wartością w bolesławieckich samorządach pożądaną".

Ale parę publicznych osób było i niewątpliwie jakaś wtyka pomoże zidentyfikować albo już życzliwie donosi.


Nie ma to jak kogoś obrzygać bez dowodów. Ma Pan jakieś przesłanki do takich twierdzeń, czy "dziennikarz" może sobie pisać co zechce?


tutaj na bolcu gdzie nie trzyma się standardów "może"

to co dzieje się na tym portalu grzmi o pomstę do nieba większość to jakieś nie potwierdzone lewackie fejki na kościół


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Tytoń niezalogowany
12 czerwca 2019r. o 19:59
Bernard napisał(a):

Naprawdę sądzisz, że nie mam, nazwijmy to delikatnie, przesłanek?


Ty masz cały czas takie same przesłanki z jedną dominującą lewacki ból d...py. I to nawet widać, jak cię spotykam na mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
12 czerwca 2019r. o 23:00
~~Morelowy Tytoń napisał(a):
Bernard napisał(a):

Naprawdę sądzisz, że nie mam, nazwijmy to delikatnie, przesłanek?


Ty masz cały czas takie same przesłanki z jedną dominującą lewacki ból d...py. I to nawet widać, jak cię spotykam na mieście.



A "na mieście" też chodzisz z torbą na głowie, żeby przypadkiem nikt nie wiedział że ty to ty?

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Malwa niezalogowany
13 czerwca 2019r. o 0:27
A ty tak odświętnie i z głupim uśmieszkiem jak na avatarku? Raczej nie? A jak chodzisz w okolicy paryskiej to mogę tu napisać:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
13 czerwca 2019r. o 0:37
~~Czerwonopomarańczowa Malwa napisał(a): A ty tak odświętnie i z głupim uśmieszkiem jak na avatarku? Raczej nie? A jak chodzisz w okolicy paryskiej to mogę tu napisać:)


Wszystko możesz napisać, bo jesteś anonimem, człowiekiem, który nie potrafi podpisać się pod tym co mówi.
Jest takie powiedzenie: kozak w necie,....

Masz coś do mnie? Chcesz pogadać, jestem w czwartek od 8 w redakcji. Możesz, rozmawiając, stać tyłem i udawać anonima, zgodnie z nawykami : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Malwa niezalogowany
13 czerwca 2019r. o 0:46
Z tobą nie ma o czym rozmawiać. Skórzane majty lgbt nie czynią z ciebie harley'owca, raczej i na męskości nie zyskujesz mając tylko jeden argument... Anonim. Macie regulamin na tym portaliku? To się go naucz biedny nieanonimie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Malwa niezalogowany
13 czerwca 2019r. o 0:49
Kasowanie postów i blokowaniem użytkowników prawdy nie sfałszujecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.