Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
1 300 000 zł wróciło do ZUS-u
~Pomarańczowożółta Jukka niezalogowany
8 sierpnia 2019r. o 19:00
I bardzo dobrze!!!! Kombinatorzy do roboty!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Malina niezalogowany
9 sierpnia 2019r. o 6:57
ZUS to największy złodziej i zaraza tego kraju. Dla czego mam płacić składki na ZUS skoro mam wykupiony fundusz emerytalny oraz korzystam z prywatnej opieki lekarskiej. Czemu płacąc składki zdrowotne muszę płacić u stomatologa za leczenie kanałowe, za wypełnienie estetyczne zębów od 4 zęba wzwyż? Sam sobie odpowiem, ponieważ ZUS to taki bank rezerw finansowych dla rządu, zapychacz dziury budżetowej która powstała w wyniku rozdawnictwa i zachłanności całej tej świty z ul. Wiejskiej, nie chodzi tylko o PiS ale o wszystkich, banda złodziei i karierowiczów przepychających się przy korycie. Jak ja qrwa ich nienawidzę.
PS. Takimi tematami potraficie zepsuć człowiekowi piękny piątkowy poranek. Jest u Was tam jakiś naczelny, czy publikujecie wszystkie syfy jak leci? Redaktor jak sama nazwa wskazuje ma redagować. Chwalicie się PIĘTNASTOLECIEM , najwyższą liczbą otwarć i polubień na FB a tak na prawdę to przez ten czas nie zauważyłem u WAS progresu, stoicie w miejscu .
alabaster72
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatny Cyprysik niezalogowany
9 sierpnia 2019r. o 7:20
Alabaster popieram w 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
9 sierpnia 2019r. o 7:47
Alabaster,
Frustracje związane z ZUS i slabym systemem kieruj do rządu lub prezesa PiS. Nam nic do tego.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Krokosmia niezalogowany
9 sierpnia 2019r. o 8:19
~~Złotawa Malina napisał(a): ZUS to największy złodziej i zaraza tego kraju. Dla czego mam płacić składki na ZUS skoro mam wykupiony fundusz emerytalny oraz korzystam z prywatnej opieki lekarskiej. Czemu płacąc składki zdrowotne muszę płacić u stomatologa za leczenie kanałowe, za wypełnienie estetyczne zębów od 4 zęba wzwyż? Sam sobie odpowiem, ponieważ ZUS to taki bank rezerw finansowych dla rządu, zapychacz dziury budżetowej która powstała w wyniku rozdawnictwa i zachłanności całej tej świty z ul. Wiejskiej, nie chodzi tylko o PiS ale o wszystkich, banda złodziei i karierowiczów przepychających się przy korycie. Jak ja qrwa ich nienawidzę.
PS. Takimi tematami potraficie zepsuć człowiekowi piękny piątkowy poranek. Jest u Was tam jakiś naczelny, czy publikujecie wszystkie syfy jak leci? Redaktor jak sama nazwa wskazuje ma redagować. Chwalicie się PIĘTNASTOLECIEM , najwyższą liczbą otwarć i polubień na FB a tak na prawdę to przez ten czas nie zauważyłem u WAS progresu, stoicie w miejscu .
alabaster72


Święta prawda. Jak by ludzie mieli do wyboru to większość ludzi by nie płaciła składek ZUS. Do Lekarza specjalisty i tak trzeba płacić. Chory kraj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
9 sierpnia 2019r. o 9:08
emem napisał(a): Alabaster,
Frustracje związane z ZUS i slabym systemem kieruj do rządu lub prezesa PiS. Nam nic do tego.


To zdecydowanie uproszczenie, by nie powiedzieć zafałszowanie. PiS rządzi dopiero 4 lata a piramida finansowa zwana ZUSem istnieje od bardzo dawna!
PiS przejął tę finansową czarną dziurę z gigantycznymi zobowiązania od POprzedników, którzy nie kiwnęli palcem, by cokolwiek poprawić!
Ba! Na dodatek ukradli emerytom 156 mld dodatkowo obciążając nimi ZUS!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielona Azalia niezalogowany
9 sierpnia 2019r. o 9:45
.....MAJDAN TU BĘDZIE SZYBCIEJ NIŻ SIĘ SPODZIEWACIE....LUB WENEZUELA.....
BĘDZIEM NAPZRZAĆ SIĘ NA ULICY - ZWOLLENNICY I PRZCIWNICY- KOMUNO WRÓĆ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
9 sierpnia 2019r. o 10:44
Od pierwszego dnia tych rządów usilnie do tego dąży Targowica oPOzycyjna szukając wsparcia w Berlinie i Brukseli! Przelani krwi Polaków to ich cel!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.