Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mam do ludzi zaufanie
~~Żółtobiały Rabarbar niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 20:42
Ta pani mówi to co każą mocodawcy z TVN -u. Brzydzę się takimi politykami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Goryczka niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 20:53
Kazik lansuje swoich ziomków z poprzedniego ustroju ?:) Jak nie wywiady z platfusem to jakieś wywiady z pracodawcami, co im nie pasują podwyżki dla pracowników :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniały Gajowiec niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 20:57
~~Malinowa Rogownica napisał(a): Ja tu czegoś nie rozumiem. Skoro hejt za publiczne pieniądze jest nie do przyjęcia, to dlaczego poseł Berejza jest szefem sztabu wyborczego KO? Szczyt hipokryzji.


Ty tak samo hejtujesz, propaganda już cię złapała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Lewizja niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 20:58
~~Żółtobiały Rabarbar napisał(a): Ta pani mówi to co każą mocodawcy z TVN -u. Brzydzę się takimi politykami.

Za to ty powtarzasz to co mówi Gebelsowska TVP .A ja się brzydzę takimi jak ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pożółkły Moszenki niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 20:59
Kobieta Mafii, zarażona wirusem PO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniały Gajowiec niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 21:00
~~Pomarańczowożółta Goryczka napisał(a): Kazik lansuje swoich ziomków z poprzedniego ustroju ?:) Jak nie wywiady z platfusem to jakieś wywiady z pracodawcami, co im nie pasują podwyżki dla pracowników :P


To tobie nic nie pasuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwistoczerwona Werbena niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 21:18
Przegnać PiSiary zanim całkowicie zrujnują i ośmieszą nasz kraj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowa Rogownica niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 21:34
~~Zazieleniały Gajowiec napisał(a):
~~Malinowa Rogownica napisał(a): Ja tu czegoś nie rozumiem. Skoro hejt za publiczne pieniądze jest nie do przyjęcia, to dlaczego poseł Berejza jest szefem sztabu wyborczego KO? Szczyt hipokryzji.


Ty tak samo hejtujesz, propaganda już cię złapała.


Nie hetuję, ale stwierdzam fakty. Czy działalność posła Berejzy w Inowrocławskim ratuszu gdzie za pomocą specjalnie zamontowanej anteny na wieży prowadzono zorganizowany hejt za pomocą TOR ( systemu do zacierania sładów w internecie używanego zazwyczaj przez przestępców) na przeciwników politycznym jest hejtowaniem? Ja tylko stwierdzam fakty, nie podejrzenia, o których ty pewnie nawet nie masz nawet bladego pojęcia, bo przecież w onecie ani tefałenie ci tego nie powiedzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.