Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mam do ludzi zaufanie
~~Zazieleniały Gajowiec niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 21:38
Kto ci o tym powiedział? Hejterzy Ministerstwa Sprawiedliwości?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłota Psianka niezalogowany
27 sierpnia 2019r. o 23:52
Ja jako wyborca nie mam zaufania do pani i pani kolegów z PO. Nigdy nie zagłosuję na partię która obiecuje i nie spełnia obietnic.Nie życzę powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawoczerwona Fasola niezalogowany
28 sierpnia 2019r. o 2:23
Glosuje na Pania. Gratulacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Rabarbar niezalogowany
28 sierpnia 2019r. o 7:21
~Rdzawoczerwona Fasola napisał(a): Glosuje na Pania. Gratulacje.
Nie można mieć zaufania do kogoś ,kto jest w organizacji bardzo ,ale to bardzo podejrzanej,setki afer i bardzo nieprzyjazny stosunek do państwa POLSKIEGO ,bez mojego głosu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniały Gajowiec niezalogowany
28 sierpnia 2019r. o 7:26
Namawiam,żeby głosować na Panią Czernow. Warto, posłuchajcie tego wywiadu to się dowiecie dlaczego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kremowy Żeniszek niezalogowany
28 sierpnia 2019r. o 9:04
Ta Pani hejtuje na korzyść jedynej słusznej partii!
Wszystkie partie w Prl2 jedno zło!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Cząber niezalogowany
28 sierpnia 2019r. o 13:21
Pani Zofio widzi Pani tylko jedno oblicze, to złe. Oblicza swojego ugrupowania Pani nie widzi tego złego, bo trudno jest to Pani i wielu podobnym zauważyć. Mówi Pani o TVP, a co robi TVN - to samo co TVP. Wiec jest remis. Glosować nie ma na kogo i jaka opcję wybrać tą bardzo złą, czy tą dużo może w części złą ale dużo lepszą.
Niech Polacy to ocenią. A ocenią na pewno dobrze.
Pan Prezydent Komorowski jak przegrał wybory, to po jego minie było widać, że na polaków sie gniewa. Myślę jak PO KO przegra te wybory to Pan Schetyna gniewał się nie będzie i da sobie spokój z polityką, bo to lepiej dla niego jak i dla jego ugrupowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoruda Słonecznica niezalogowany
29 sierpnia 2019r. o 18:20
Co wy piszecie. Kim ta kobieta jest. ? Ona i jej klika z PO,to sama propaganda. Sprzedawali Polske po kawałku Niemcom.!!! Glosuje na PIS. Na Szymona Pogode. Chcecie wolnej Polski. To glosujcie na PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza