Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z całego serca dziękuję za to co robicie
~Rudoczerwona Szarotka niezalogowany
17 września 2019r. o 16:00
Dobrzy ludzie są wśród nas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny Żagwin niezalogowany
17 września 2019r. o 16:59
~Jasnożółta Leszczyna napisał(a): Ładna reklama! Ciekawe ile kosztowała?! Należą się Oscary dla właścicieli za dwie twarze!

Bardzo mi ciebie żal ,pokaż swoją twarz, człowiek dziękuje z serca a ty wyjeżdżasz z takim tekstem . Ja osobiście nie znam tych pracodawców ale wiele dobrego o nich słyszałem ,Natomiast tobie życzę zdrowia i żebyś nigdy nie musiał korzystać z dobroci innych ludzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowy Dzwonek niezalogowany
17 września 2019r. o 17:16
~~Czarny Żagwin napisał(a):
~Jasnożółta Leszczyna napisał(a): Ładna reklama! Ciekawe ile kosztowała?! Należą się Oscary dla właścicieli za dwie twarze!

Bardzo mi ciebie żal ,pokaż swoją twarz, człowiek dziękuje z serca a ty wyjeżdżasz z takim tekstem . Ja osobiście nie znam tych pracodawców ale wiele dobrego o nich słyszałem ,Natomiast tobie życzę zdrowia i żebyś nigdy nie musiał korzystać z dobroci innych ludzi .


,,Czarny Żagwin" - podpisuję się pod Twoją wypowiedzią oraz zgadzam...!!!

Ps: Czytając takie teksty jak ten ,,Jasnożółtej Leszczyny" zastanawiam się skąd w ,,ludziach" tyle JADU... ? :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoróżowa Kolczurka niezalogowany
17 września 2019r. o 18:22
Czarny Żagwin napisał(a):
~Jasnożółta Leszczyna napisał(a): Ładna reklama! Ciekawe ile kosztowała?! Należą się Oscary dla właścicieli za dwie twarze!

Bardzo mi ciebie żal ,pokaż swoją twarz, człowiek dziękuje z serca a ty wyjeżdżasz z takim tekstem . Ja osobiście nie znam tych pracodawców ale wiele dobrego o nich słyszałem ,Natomiast tobie życzę zdrowia i żebyś nigdy nie musiał korzystać z dobroci innych ludzi .


,,Czarny Żagwin" - podpisuję się pod Twoją wypowiedzią oraz zgadzam...!!!

Ps: Czytając takie teksty jak ten ,,Jasnożółtej Leszczyny" zastanawiam się skąd w ,,ludziach" tyle JADU... ? :(

Właśnie, nie znacie tych ludzi to się nie wypowiadajcie! Ten pan nie jest już pracownikiem tej firmy tylko pracuje tam jako ochroniarz i podlega innej firmie. A gdy by nie miał w rodzinie odbiorcy ceramiki z tej ze firmy to by w ogóle nie miał tam co szukać! Pozdrawiam wszytsko-wiedzących! A jak ktoś umie grać to i najlepszy krytyk uwierzy w te zdolności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Laurencja niezalogowany
17 września 2019r. o 20:26
~Bladoróżowa Kolczurka napisał(a): Czarny Żagwin napisał(a):
~Jasnożółta Leszczyna napisał(a): Ładna reklama! Ciekawe ile kosztowała?! Należą się Oscary dla właścicieli za dwie twarze!

Bardzo mi ciebie żal ,pokaż swoją twarz, człowiek dziękuje z serca a ty wyjeżdżasz z takim tekstem . Ja osobiście nie znam tych pracodawców ale wiele dobrego o nich słyszałem ,Natomiast tobie życzę zdrowia i żebyś nigdy nie musiał korzystać z dobroci innych ludzi .


,,Czarny Żagwin" - podpisuję się pod Twoją wypowiedzią oraz zgadzam...!!!


Ps: Czytając takie teksty jak ten ,,Jasnożółtej Leszczyny" zastanawiam się skąd w ,,ludziach" tyle JADU... ? :(

Właśnie, nie znacie tych ludzi to się nie wypowiadajcie! Ten pan nie jest już pracownikiem tej firmy tylko pracuje tam jako ochroniarz i podlega innej firmie. A gdy by nie miał w rodzinie odbiorcy ceramiki z tej ze firmy to by w ogóle nie miał tam co szukać! Pozdrawiam wszytsko-wiedzących! A jak ktoś umie grać to i najlepszy krytyk uwierzy w te zdolności.


Czegoś nie rozumiem to po co ten Pan dziękuje jako pracownik Manufaktury i zarazem nie będąc pracownikiem tej firmy to wreszcie pracuje czy nie pracuje .




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistorudy Chmiel niezalogowany
17 września 2019r. o 20:54
Ten owy Pan jest członkiem Manufaktury odkąd pamietam.Nie istotne jest tu jaką teraz pełni funkcję istotne jest to że bez Niego ten zakład nie był by już tym zakładem a ludzie którzy Go otaczają wpływają pozytywnie na Jego zdrowie..ale zawsze się przecie znajdzie ktoś kto wie lepiej czemu co przez kogo i jak..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwistoczerwony Zimowit niezalogowany
17 września 2019r. o 20:54

Czegoś nie rozumiem to po co ten Pan dziękuje jako pracownik Manufaktury i zarazem nie będąc pracownikiem tej firmy to wreszcie pracuje czy nie pracuje .


Odp. Bo to właśnie się nazywa reklama!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Liatra niezalogowany
17 września 2019r. o 22:40
Zajechało trochę chłopstwem pańszczyźnianym. Jeżeli gość robi to co robi i przynosi zyski firmie to po wuja dziękować "za litość" że go trzymają w pracy?
Nawet w zakładach pracy wygłasza się formułkę "o nie dyskryminowaniu" - kobiet, obcokrajowców, ludzi innego wyznania, ludzi innej orientacji seksualnej, ludzi chorych... itp itd.
Rozumiem że inne zakłady dyskryminują ludzi chorych bo ten jest jakiś wyjątkowy "bo się zlitował" i przyjął?
Macie jakąś dziwną mentalność. Średniowiecze z was jeszcze nie wylazło?
A jak z podatkami za zatrudnienie niepełnosprawnego?
Waszym tokiem rozumowania to każdy pracownik firmy dozorującej który ma grupę inwalidzką powinien na kolanach dziękować że go wzięli do pracy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza