Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybierz dla siebie najtańsze ubezpieczenie OC on-line!
~Jaskrawożółty Pustynnik niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 6:16
Zawsze lepiej jest u agenta, doradzi wytłumaczy, załatwi formalności. Polecam tego z Hutniczej, taniej niż przez internet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowy Bodziszek niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 6:48
Też polecam Bitka z Hutniczej 7, naprzeciwko parku handlowego Stary Dworzec. Tanio i mega profesjonalnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworuda Cykoria niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 16:30
Na Hutniczej byłam, ubezpieczyłam auto i dom. Polecam, pełna profeska!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piernikowa Margerytka niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 21:09
Witam byłem na hutniczej rewelacji nie ma wcale
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Winobluszcz niezalogowany
24 grudnia 2019r. o 23:39
Teraz znajdziesz tanie ubezpieczenie w telefonie to proste i szybkie w aplikacji Kupdirect z Google Play skanujesz tylko kod z dowodu rejestracyjnego, bez wpisywania danych i w 5 sek masz porównanie składek a w 40 sek polisę na mailu.


Zmoderowano 25.12.2019 godz.8:52 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowy Lędźwian niezalogowany
25 grudnia 2019r. o 7:07
Ja dostałem na Hutniczej bardzo dobrą ofertę na AC a sprawdzałem u czterech agentów. Koło poczty, na Gdańskiej, na Starzyńskiego i w PZU na Karola Miarki. Pan Łukasz na Hutniczej miał najtaniej. Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawozielona Cykoria niezalogowany
25 grudnia 2019r. o 8:11
Na hutniczej nie polecam kupiłam OC z AC okazało się że 500m dalej było 400zl taniej nie polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworuda Cykoria niezalogowany
25 grudnia 2019r. o 9:31
Tak, najpierw coś kupujesz a potem sprawdzasz ceny u innych. Fajnie, wszycy robią dokładnie odwrotnie :-).
Teraz zanim ktoś wyda złotówkę, obraca ja pięć razy a Ty... Konkurencja nie śpi. Dla agencji z Hutniczej to dobry znak że miejscowe ubezpieczalnie zaczynają wieszać na nich psy, to też znak dla potencjalnych klientów, gdzie należy chodzić. Wesołych świąt!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza