Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy 'Konfederacja ' jest partią prorosyjską?

22258
#Horus nieaktywny
12 czerwca 2020r. o 15:35
~~Mysi Miłorząb napisał(a):
~~Kawowy Cytryniec napisał(a):
~~Mysi Miłorząb napisał(a):
~~Kawowy Cytryniec napisał(a):

Musisz się douczyć o faszyzmie - polecam lekturę książki polecanej przez L.Balcerowicza "Lewicowy faszyzm"



a nie lepiej to?

B. Mussolini -'' Doktryna faszyzmu''

jest w sieci w PDF...

a przynajmniej była ...jak jest teraz nie wiem po ''akcjach'' glińskich czy cenckiewiczów ...;)


Dopisane 12.06.2020r. o godz. 15:35:

a to dobre...

''(...)zauważalny jest przepływ wyborców od Hołowni do Trzaskowskiego oraz od Bosaka do Dudy. (...)

od Bosaka do dudy?

a gdzie kurna ''ideały''?

aha...wiem ...
poszły w pisDU :] :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 czerwca 2020r. o 17:04
Horus napisał(a): a co do życia osobistego -miałeś i masz problemy ze swoim a wpieprzasz się w czyjeś

Był spokój przez kilka dni, wczoraj ty się wpieprzyłeś (w innym temacie), więc dostałeś odpowiedź (w tym temacie). Nie będziesz zaczepiał, będzie spokój z mojej strony. Ale jak będzisz urządzał wycieczki w moim kierunku, to się doigrasz, tak jak ci zapowiedziałem. I to nie będą donosy.

Tymczasem, skoro to temat o Konfederacji... : )






<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Cyprysik niezalogowany
12 czerwca 2020r. o 17:32
Malusi korniczek chce wciągnąć fallusia ?
Czarno to widzę. Ale co mi tam niech próbuje.
Odszczekuje się jak bulterier a w praktyce to domowy ratlerek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Miłorząb niezalogowany
12 czerwca 2020r. o 20:10
Faclo! Oczywiście, że warto przeczytać i Mussoliniego, i Hitlera, i Lenina oraz innych towarzyszy lewicowców. W tym propozycje współczesnych towarzyszy z UE, towarzysza B. Husseina Obamę czy towarzyszkę Clinton. I wtedy nagle okaże się, że coś dużo wspólnego mają ze sobą ci wszyscy towarzysze. Oni wszyscy najlepiej wiedzą, jak zrobić raj na Ziemi i zapewnić wszystkim szczęście. A jak ich szczęścia nie chcesz, a chcesz swoją drogą iść, to jesteś bigotem, średniowiecznym ciemniakiem, wsteczniakiem, kułakiem , homofobem, ... No i oczywiście faszystą!

Ostatnie twoje posty pokazują, że ani problemu nie rozumiesz, anie nie chcesz zrozumieć. A podnieca cię tworzenie pulpy słowno-obrazkowej i przepychanki słowne z innymi, nieznanymi mi osobami. Nie możecie swoich tematów, dotyczących tylko was dwóch, poza forum załatwiać? Czy jak celebryci uważasz, że warto być znanym z tego, że jest się znanym?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 czerwca 2020r. o 20:37
~~Mysi Miłorząb napisał(a): Faclo! Oczywiście, że warto przeczytać i Mussoliniego, i Hitlera, i Lenina oraz innych towarzyszy lewicowców. W tym propozycje współczesnych towarzyszy z UE, towarzysza B. Husseina Obamę czy towarzyszkę Clinton.


jasne że warto czytać ...wtedy można wyciągnąć prosty wniosek do czego prowadzi ''niezauważanie'' zapędów mckwacza...
teraz ''przytuli'' do serducha konfederatów bo są mu potrzebni a jeszcze nie tak dawno w pewnym marszu zwanym''narodowym'' szedł z lekka oddzielnie ...;)

ty mi tu nie pierdziel o obamach i clintonach tylko pisz (nie napiszesz) o tym co dzieje się tutaj ...w Polsce...
nie za oceanem a w Łodzi powstała nieformalna chociaż istnieje w internecie (gdzie są służby? ) grupa mająca w nazwie dawne zawołanie bojówek Hitlerjugend...
znasz?
wątpię ...a nawet jak znasz to przemilczysz...

więc jeszcze raz ..za dużo wiem ,za dużo przeczytałem byś mnie tu starał się ''zagiąc '' ;)
ale próbować możesz ...

a skoro o obamie wspomniałeś to masz to ...;)

nasi ''sojusznicy'' ;)[img=1591987063_d11pgm1.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
12 czerwca 2020r. o 20:46
Horus napisał(a):
więc jeszcze raz ..za dużo wiem ,za dużo przeczytałem byś mnie tu starał się ''zagiąc ''

Och, och, jaki ty jesteś mądry i wspaniały. Jak wszyscy Cię podziwiają i zazdroszczą Co wszelakiej wiedzy z okopress

Horus napisał(a):
i nie strasz korniszonie ... dwa razy nie otworzyłeś drzwi kiedy chciałem ci dać szansę na bezpośrednie wyrzucenie swoich wszystkich frustracji w moją stronę ....frustracji które od lat cię toczą niczym nienasycony robal...:]

I jesteś jeszcze taki piękny i masz wspaniałe mięśnie ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 czerwca 2020r. o 20:55
a miałeś do mnie nie pisać? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
12 czerwca 2020r. o 21:37
Horus napisał(a): a miałeś do mnie nie pisać? ;)

Wiem, wiem, ale ta mądrość i te wspaniałe mięśnie. No nie mogłem się powstrzymać ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.