Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poszukiwana 16-latka z Kliczkowa
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 16:04
Matka widziala ze wychodzi z walizka i nic nie powiedział. Popatrzyła i stwierdziła że co do piaskownicy idzie japi....co za rodzic ,rodzice zalosne poprostu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 18:48
~~Ciemnogranatowa Karagana napisał(a): Matka widziala ze wychodzi z walizka i nic nie powiedział. Popatrzyła i stwierdziła że co do piaskownicy idzie japi....co za rodzic ,rodzice zalosne poprostu.

moze dlatego uciekla? miala dosc patologicznych beneficjentow 500+?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 22:28
~~Monika napisał(a): Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika27

A ten komentarz to co ma wspólnego ze sprawą wyp....wywlo.......stąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 22:30
~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnogranatowa Karagana napisał(a): Matka widziala ze wychodzi z walizka i nic nie powiedział. Popatrzyła i stwierdziła że co do piaskownicy idzie japi....co za rodzic ,rodzice zalosne poprostu.

moze dlatego uciekla? miala dosc patologicznych beneficjentow 500+?

No może tak ,nie znam nie wiem tylko dziwi mnie fakt nastolatka wychodzi z walizka a stara nic nie mówi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Kalmia niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 22:43
~~Vigo napisał(a): Brzydka jak mamusia

Chyba twoja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beata niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 6:08
Dziewczyna pewnie u chlopaka dostala schronienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Orzech niezalogowany
12 czerwca 2021r. o 15:58
~~Mietos napisał(a): Monika przeciez ty jestes k...rewka ! Nie szukasz sponsora a dajesz wyzywajace zdjecie jaqk z agencji towarzyskiej !? Spadaj zdziro !


coś się tobie pomeliło ,to swojej oddajesz wszystkie pieniażki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Miłorząb niezalogowany
13 czerwca 2021r. o 22:36
~~Tytoń napisał(a): Na jej profilu pisze ze mieszka w Oslo

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza