Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego nie nosicie maseczek? Nieśmiertelni czy co?

~~Ciemnobursztynowa Fasola niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 20:10
~~Wszystko na temat napisał(a): Moja sąaiadka która mi tłumaczyła że szepionki są takie super.. Wczoraj
zmarła nagle po 2 dawce.. w szpitalu jej mąż usłyszał: Po co żeścię się szczepili.. ??
Z tego co widze do okola to więcej ludzi umiera po szczepionkach niż po samym covidzie..
ALE może i dobrze baranów trzeba wytępić


Ja wczoraj widziałem ufoludka który przyszedl i powiedział że szczepić się nie wolno, przylecial z kosmosu i mówił że tam nie ma żadnego wirusa i że używają folii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Sanwitalia niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 20:12
A pewien mężczyzna zaszczepił się 3-cią dawką i wracając do domu rowerem został staranowany przez ciężarówkę - nie przeżył.
Jakie te szczepionki są groźne !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niuniek niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 10:49
Mój sąsiad się zaszczepił 3 dawką i jak wrócił do domu to jego pies schował się przed nim do budy. Jak chciał się z nim pobawić to warczał jak na nieznajomego. Taka psina a jaka mądra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 11:10
~~Wszystko na temat napisał(a):
ALE może i dobrze baranów trzeba wytępić

A może ich pod mur i rozwalić? Jak w ogóle można pisać takie rzeczy? Czy wam ludzie zupełnie rozum odebrało? Wszyscy jakiegoś amoku dostali. Jedni by drugim gardło gołymi rękami rozerwali. Skąd w was tyle nienawiści?
Też jestem antyszczepem i foliarzem, ale życzyć śmierci komuś, kto myśli inaczej? Mało wam było Stalina czy Hitlera? Przecież oni właśnie na takich nastrojach wyrośli? Opanujcie się ludzie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wera niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 12:17
~~Wszystko na temat napisał(a): Moja sąaiadka która mi tłumaczyła że szepionki są takie super.. Wczoraj
zmarła nagle po 2 dawce.. w szpitalu jej mąż usłyszał: Po co żeścię się szczepili.. ??
Z tego co widze do okola to więcej ludzi umiera po szczepionkach niż po samym covidzie..
ALE może i dobrze baranów trzeba wytępić

Ci co się nie szczepią, to dopiero ,,barany" . Kiedyś się bano szczepień przeciwko wściekliźnie i co? Dzisiaj podajemy ją zwierzątkom i ludziom . Chwała Ludwikowi Pasteurowi. Tylko konserwatyści boją się szczepień . Papież Franciszek , np. się zaszczepił.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 stycznia 2022r. o 13:13
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wszystko na temat napisał(a):
ALE może i dobrze baranów trzeba wytępić

A może ich pod mur i rozwalić? Jak w ogóle można pisać takie rzeczy? Czy wam ludzie zupełnie rozum odebrało? Wszyscy jakiegoś amoku dostali. Jedni by drugim gardło gołymi rękami rozerwali. Skąd w was tyle nienawiści?
Też jestem antyszczepem i foliarzem, ale życzyć śmierci komuś, kto myśli inaczej? Mało wam było Stalina czy Hitlera? Przecież oni właśnie na takich nastrojach wyrośli? Opanujcie się ludzie!

nie da rady...
nawet to o czym piszesz takich nie przekona...

na tym właśnie polega ta polska ''pseudopolityka''
rządzenie przez dzielenie a że najbardziej na tym cierpią Polacy wszyscy to mają w du-pie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Przylaszczka niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 17:18
~~Wera napisał(a): ~~Wszystko na temat napisał(a): Moja sąaiadka która mi tłumaczyła że szepionki są takie super.. Wczoraj
zmarła nagle po 2 dawce.. w szpitalu jej mąż usłyszał: Po co żeścię się szczepili.. ??
Z tego co widze do okola to więcej ludzi umiera po szczepionkach niż po samym covidzie..
ALE może i dobrze baranów trzeba wytępić

Ci co się nie szczepią, to dopiero ,,barany" . Kiedyś się bano szczepień przeciwko wściekliźnie i co? Dzisiaj podajemy ją zwierzątkom i ludziom . Chwała Ludwikowi Pasteurowi. Tylko konserwatyści boją się szczepień . Papież Franciszek , np. się zaszczepił.


Napisałeś o szczepionkach , a ten preparat genetyczny który się dzisiaj wstrzykuje ludziom nie ma nic wspólnego ze szczepionkami w tradycyjnym tego słowa znaczeniu ,dlatego osoby rozsądne które nie chcą dać sobie wstrzyknąć tego preparatu z którego działanie nikt nie bierze odpowiedzialności nie są żadnymi antyszczepionkowcami .Celowo podjęto działania socjotechniczne i wypuszczono w świat określenia na takie osoby antyszczepionkowcy , płaskoziemcy ( co ma to wspólnego wyszczepieniami ?) ,czy foliarze ( nie widziałem nikogo przeciwnego wyszczepieniom z folią na twarzy ,za to pełno wyszczepieńców że szmatami na pyskach ) .Osoby najprymitywniejsze podchwyciły te określenia i nimi szermują , nie mając innych argumentów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Luiza niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 17:54
Czy muszę nosić maseczkę jak noszę jusz podpaskę? Dostałam od redakcji w ramach akcji rozdawania podpasek.
Z gury dziękuję za odpowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza