Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego nie nosicie maseczek? Nieśmiertelni czy co?

~~Zarumieniony Maczek niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 20:42
~~Luiza napisał(a): Czy muszę nosić maseczkę jak noszę jusz podpaskę? Dostałam od redakcji w ramach akcji rozdawania podpasek.
Z gury dziękuję za odpowiedź.

Nie musisz. Większy pożytek z podpaski jak z maseczki. Już nawet zaczynają propagować żeby nosić dwie maseczki bo jedna za mało chroni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Rozwar niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 20:52
~~Wera napisał(a): ~~Wszystko na temat napisał(a): Moja sąaiadka która mi tłumaczyła że szepionki są takie super.. Wczoraj
zmarła nagle po 2 dawce.. w szpitalu jej mąż usłyszał: Po co żeścię się szczepili.. ??
Z tego co widze do okola to więcej ludzi umiera po szczepionkach niż po samym covidzie..
ALE może i dobrze baranów trzeba wytępić

Ci co się nie szczepią, to dopiero ,,barany" . Kiedyś się bano szczepień przeciwko wściekliźnie i co? Dzisiaj podajemy ją zwierzątkom i ludziom . Chwała Ludwikowi Pasteurowi. Tylko konserwatyści boją się szczepień . Papież Franciszek , np. się zaszczepił.
Ty jestesbaran

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pasteur Ludwik niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 21:07
~~Pomarańczowożółty Rozwar napisał(a): ~~Wera napisał(a): ~~Wszystko na temat napisał(a): Moja sąaiadka która mi tłumaczyła że szepionki są takie super.. Wczoraj
zmarła nagle po 2 dawce.. w szpitalu jej mąż usłyszał: Po co żeścię się szczepili.. ??
Z tego co widze do okola to więcej ludzi umiera po szczepionkach niż po samym covidzie..
ALE może i dobrze baranów trzeba wytępić

Ci co się nie szczepią, to dopiero ,,barany" . Kiedyś się bano szczepień przeciwko wściekliźnie i co? Dzisiaj podajemy ją zwierzątkom i ludziom . Chwała Ludwikowi Pasteurowi. Tylko konserwatyści boją się szczepień . Papież Franciszek , np. się zaszczepił.
Ty jestesbaran



Ale ty najwyraźniej szczepionki na wściekliznę nie brałeś/aś. Może od razu ze dwie dawki weź. I boostera za dwa tygodnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 21:50

~~Pomarańczowożółty Rozwar napisał(a): ~~

Ci co się nie szczepią, to dopiero ,,barany" . Kiedyś się bano szczepień przeciwko wściekliźnie i co? Dzisiaj podajemy ją zwierzątkom i ludziom . Chwała Ludwikowi Pasteurowi. Tylko konserwatyści boją się szczepień . Papież Franciszek , np. się zaszczepił.




Ty na pewno jesteś zaszczepiony przeciw wściekliźnie :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ergo niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 22:38
T
~~Bławatkowa Wierzba napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pomarańczowożółty Rozwar napisał(a): ~~

Ci co się nie szczepią, to dopiero ,,barany" . Kiedyś się bano szczepień przeciwko wściekliźnie i co? Dzisiaj podajemy ją zwierzątkom i ludziom . Chwała Ludwikowi Pasteurowi. Tylko konserwatyści boją się szczepień . Papież Franciszek , np. się zaszczepił.




Ty na pewno jesteś zaszczepiony przeciw wściekliźnie :) :) :)

Te kłótnie wskazują , że społeczeństwo polskie nie dorosło jeszcze by być odpowiedzialne za losy obywateli i państwa . W moim bloku zmarły na covid 4 niezaszczepione osoby .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Śnieżnik niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 23:58
~~Ergo napisał(a): T
Ktoś napisał: ~~Bławatkowa Wierzba napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pomarańczowożółty Rozwar napisał(a): ~~

Ci co się nie szczepią, to dopiero ,,barany" . Kiedyś się bano szczepień przeciwko wściekliźnie i co? Dzisiaj podajemy ją zwierzątkom i ludziom . Chwała Ludwikowi Pasteurowi. Tylko konserwatyści boją się szczepień . Papież Franciszek , np. się zaszczepił.




Ty na pewno jesteś zaszczepiony przeciw wściekliźnie :) :) :)
Te kłótnie wskazują , że społeczeństwo polskie nie dorosło jeszcze by być odpowiedzialne za losy obywateli i państwa . W moim bloku zmarły na covid 4 niezaszczepione osoby .

bo tak ci powiedzieli czy tak wpisali w kartę zgonu?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Dabecja niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 8:43
Selekcja naturalna - tyle mam na temat antyszczepionkowców do powiedzenia. 90% z nich pod respiratorami - oczywiście umierają na wymyśloną chorobę i na złość systemowi. Tak naprawdę słaby ten Covid, bo gdyby umieralność była 10cio krotnie wyższa, to by się pod punktami szczepień bili o swoją dawkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bańka pęka niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 10:06
~~Mlecznoróżowa Dabecja napisał(a): Selekcja naturalna - tyle mam na temat antyszczepionkowców do powiedzenia. 90% z nich pod respiratorami - oczywiście umierają na wymyśloną chorobę i na złość systemowi. Tak naprawdę słaby ten Covid, bo gdyby umieralność była 10cio krotnie wyższa, to by się pod punktami szczepień bili o swoją dawkę.


Umierają, bo się nie leczy. Gdyby przy wielkiej fali grypy zabraniali iść do lekarza, kazali korzystać z teleporady, zamknęli na kwarantannie i mówili dzwoń po pogotowie, jak będzie źle, to mielibyśmy podobne efekty.
Celowo zamknęli przed pacjentami służbę zdrowia to i ludzie umierają. Ja chorowałem i dużo znajomych. Nikt nie był leczony! Miał się obserwować i dzwonić, jak będzie źle. Czy ktoś zna jeszcze inną chorobę, w której jako leczenie stosuje się brak leczenia?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza