Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ukraińcy powinni zgłosić w ZUS wyjazd z Polski
~~ja niezalogowany
12 maja 2022r. o 12:10
~~Zielonożółty Mak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lazurowy Kuklik napisał(a): takim samem jak ty człowieku pojedziesz do iinego państwa i dostajesz euro - głąbie kapuściany


Aleś ty głupi :-). Żeby w innym kraju dostać socjal na dzieci przynajmniej jeden rodzic musi mieć stałe zatrudnienie. Ukrainki potrafią tylko krzyczeć DAWAJ !


To teraz sami sobie odpowiedzieliście dlaczego jest taka h....... w tym kraju nieroby piepszone
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy Kuklik niezalogowany
12 maja 2022r. o 12:13
~~J23 napisał(a): Już kiedyś pisałem, że przyjeżdża kobieta z trójką dzieci, wyrabia pesele a następnie składa wniosek o 500+ , 300+ i inne świadczenia socjalne. Następnie wyjeżdża na Ukrainę a pieniążki przez rok wpływają na konto.
Kto na to pracuje ?

Wyedukuj się trochę, tępoto, nie tylko tvpis, pincet dla uchodźców jest przyznane na 2 miesiące a poza tym pokaż mi jednego kto dostał pieniądze na konto !!! Obyś ty nie musiał/a kiedyś "wyjechać sobie" tzn spie....lać ze swojego domu z całym dobytkiem w jednej walizce i "trójką dzieci" pod ostrzałem karabinów i wybuchem bomb a potem "wrócić sobie" do rozpieprzonego kraju !!! a ktoś może ci wtedy też wypomni ile to ci nadawał, aż się udławisz tym dobrobytem :( I jeszcze doczytaj znaczenie słowa EMPATIA - być może to będzie dla ciebie zaskoczenie, ale wyobraź sobie, że istnieje naprawdę takie zjawisko !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Mak niezalogowany
12 maja 2022r. o 12:19
~~Lazurowy Kuklik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~J23 napisał(a): Już kiedyś pisałem, że przyjeżdża kobieta z trójką dzieci, wyrabia pesele a następnie składa wniosek o 500+ , 300+ i inne świadczenia socjalne. Następnie wyjeżdża na Ukrainę a pieniążki przez rok wpływają na konto.
Kto na to pracuje ?

Wyedukuj się trochę, tępoto, nie tylko tvpis, pincet dla uchodźców jest przyznane na 2 miesiące a poza tym pokaż mi jednego kto dostał pieniądze na konto !!! Obyś ty nie musiał/a kiedyś "wyjechać sobie" tzn spie....lać ze swojego domu z całym dobytkiem w jednej walizce i "trójką dzieci" pod ostrzałem karabinów i wybuchem bomb a potem "wrócić sobie" do rozpieprzonego kraju !!! a ktoś może ci wtedy też wypomni ile to ci nadawał, aż się udławisz tym dobrobytem :( I jeszcze doczytaj znaczenie słowa EMPATIA - być może to będzie dla ciebie zaskoczenie, ale wyobraź sobie, że istnieje naprawdę takie zjawisko !!!


Na dwa miesiące to jest przyznawane 40 złotych dziennie za przyjęcie uchodźcy pod dach. Świadczenia typu ,500 + , 12000 świadczenia opiekuńczego na zasadach jak dla Polaka :-) . Składasz wniosek, wyjeżdżasz a kasa leci :-) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Rozchodnik niezalogowany
12 maja 2022r. o 12:23
Qurwa rozdawać pieniądze ukraincom. Nasze qurwa pieniądze. Darmozjadom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
12 maja 2022r. o 12:24
Przez jaki czas będzie przysługiwało 500+?
500+ przysługuje od miesiąca, w którym złożysz wniosek, do końca okresu świadczeniowego, w którym wypłacamy świadczenie. Obecny okres świadczeniowy trwa do 31 maja 2022 r. Kolejny okres świadczeniowy będzie trwać od 1 czerwca 2022 r. do 31 maja 2023 r. Teoretycznie Świadczenie 500+ przysługuje tylko przez okres, gdy Ty i dziecko przebywacie w Polsce. Praktycznie ? - kto sprawdzi gdzie przebywa Ukrainka !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowa Gipsówka niezalogowany
12 maja 2022r. o 12:31
~~Lazurowy Kuklik napisał(a): Wyedukuj się trochę, tępoto, nie tylko tvpis, pincet dla uchodźców jest przyznane na 2 miesiące a poza tym pokaż mi jednego kto dostał pieniądze na konto !!! Obyś ty nie musiał/a kiedyś "wyjechać sobie" tzn spie....lać ze swojego domu z całym dobytkiem w jednej walizce i "trójką dzieci" pod ostrzałem karabinów i wybuchem bomb a potem "wrócić sobie" do rozpieprzonego kraju !!! a ktoś może ci wtedy też wypomni ile to ci nadawał, aż się udławisz tym dobrobytem :( I jeszcze doczytaj znaczenie słowa EMPATIA - być może to będzie dla ciebie zaskoczenie, ale wyobraź sobie, że istnieje naprawdę takie zjawisko !!!

~~Lazurowy Kuklik napisał(a): Wyedukuj się trochę, tępoto, nie tylko tvpis, pincet dla uchodźców jest przyznane na 2 miesiące a poza tym pokaż mi jednego kto dostał pieniądze na konto !!! Obyś ty nie musiał/a kiedyś "wyjechać sobie" tzn spie....lać ze swojego domu z całym dobytkiem w jednej walizce i "trójką dzieci" pod ostrzałem karabinów i wybuchem bomb a potem "wrócić sobie" do rozpieprzonego kraju !!! a ktoś może ci wtedy też wypomni ile to ci nadawał, aż się udławisz tym dobrobytem :( I jeszcze doczytaj znaczenie słowa EMPATIA - być może to będzie dla ciebie zaskoczenie, ale wyobraź sobie, że istnieje naprawdę takie zjawisko !!!



Nie ośmiesza j się. Wejdź na stronę ZUS i poczytaj o świadczeniach dla Ukraińców !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
12 maja 2022r. o 13:06
~~Woskowożółta Forsycja napisał(a): trollu ruski zamknij się

Ty kur....zamknij ryj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kuku niezalogowany
12 maja 2022r. o 13:07
Oni będę tu siedzieć taki dobrobyt wszystko daj żadnych dokumentów nie potrzeba będziemy druga Ukraina nieroby będą zyrowac na nas tfu....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza