Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
M. Marczewski: To był znakomity, rodzinny festyn parafialny. Hejterom mówię: Nie!
~~Krwawosiny Kosaciec niezalogowany
19 czerwca 2022r. o 21:45
~~Ja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Morska Kuningamia napisał(a): Szkoda że główną nagrodę wylosowała żona pana radnego głównego organizatora

Bo najwyraźniej jest jakaś sprawiedliwość i kto zasłużył ten jest nagradzany. W czasie kiedy i ja byłam wśród organizatorów też to się zdarzało i zawsze były głupie bezpodstawne podejrzenia, bo trole od siebie nic nie potrafią dać i wszędzie doszukują się knuć. Rusz dupę, daj z siebie coś, to i tobie może się coś trafi .

Stalin, ty żyjesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ssss niezalogowany
19 czerwca 2022r. o 21:51
Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniała Laurencja niezalogowany
19 czerwca 2022r. o 22:01
Szacun Panie Marcinie za tą relację. Chapeau bas !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Odpowiedź niezalogowany
19 czerwca 2022r. o 22:05
~~Pistacjowa Lawenda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pozłocista Cynia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ZnaFca napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kurcze napisał(a): Ale taniec brzucha na tle obrazu Jezusa to trochę przesada.


Niby dlaczego?

Bo profanacja , dlatego !

Poczytaj więcej. Kiedy Jezus żył powszechne były podobne tańce np na weselach. Myślę że atmosfera tam była podobna właśnie jak na festynie :)
to dlaczego w takim stroju nie można przyjść na mszę jak mi jest gorąco? - a co to takiego brzuch goły i biustonosz w kościele też są obrazy Jezusa taki sam jak na scenie. Przecież nie przyjdę z samym listkiem jak Ewa w raju bez obaw. Zdaje sobie sprawę że zwróciła bym uwagę erot..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
19 czerwca 2022r. o 22:15
Bo msza to powaga, a festyn to zabawa . Czego nie pojmujesz gamoniu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
19 czerwca 2022r. o 22:23
~~Poczerwieniała Laurencja napisał(a): Szacun Panie Marcinie za tą relację. Chapeau bas !

Dziękuję.

Pozdrawiam,
Marcin Marczewski

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczestnik niezalogowany
19 czerwca 2022r. o 22:37
Pan Jezus był też człowiekiem. Wszystko zależy od intencji, a te były jasne i nic w nich grzesznego nie było. Mało tego, dzieciaki pokazały talent pod okiem instruktorki. Jak się mają czuć rodzice tych nastolatek i same one kiedy przeczytają ten rzyg tzw redaktorki? Mam nadzieję że to czyta i zastanowi się nad swoim nieszczęsnym życiem i odpowie sobie dlaczego jest taka jaka jest. Nieszczęśliwa i pełna jadu. Ale jest też coś pozytywnego... Nie tacy się reflektowali nad swoim losem i się zmieniali na lepsze, czego tej pani życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Kosaciec niezalogowany
19 czerwca 2022r. o 23:02
~~ZnaFca napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kurcze napisał(a): Ale taniec brzucha na tle obrazu Jezusa to trochę przesada.


Niby dlaczego?

~~ZnaFca napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kurcze napisał(a): Ale taniec brzucha na tle obrazu Jezusa to trochę przesada.


Niby dlaczego?

Bo gwoździe polecą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.