Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tajemnice "bolesławieckiego Hogwartu"
~~Ciemnożółta Maciejka niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 18:33
Oj pani Gołębiewski co z pana za historyk.
Najpierw wypisuje pan głupoty o budynku z kompleksu Concordia teraz myli pan fakty i ich nie zna.
Przepraszam że się zapytam kto panu płaci za takie coś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
3 sierpnia 2022r. o 18:37
Bardzo mnie interesuje historia Bolesławca i okolic,dlatego zawsze z ciekawością czytam co Pan pisze n/t panie Gołębiewski.Tylko na Boga niech Pan nie beletryzuje tej historii - jeden już taki jest w Bolesławcu co jak nie wie do końca to konfabuluje.Niech Pan pozostanie historykiem a nie Wołoszańskim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prokurator stanu wojennego Piotrowicz niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 18:39
~~Groszkowa Pęcherznica napisał(a): Nieuczciwi sędziowie wyroki polityczne załatwianie po znajomości załatwianie legalizacja przestępstw popełnionych przez dzieci byłych funkcjonariuszy partii agenturą wciąż aktywna

Gdy tylko PIS zacznie rządy ,ukrócimy to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółta Maciejka niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 19:03
Tajemnice "bolesławieckiego Hogwartu"
Panie Dariuszu Gołębiewski gdzie są te
TAJEMNICE?
Bo jakoś nie mogę wyczytać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja gut niezalogowany
3 sierpnia 2022r. o 19:19
Zapomnieliście zgodnie z trendem napisać że armia czerwona piła tam wódkę i strzelała w sufit z pepeszy jak w Krematorsku, powodując zniszczenie sufitu i lampy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieska Tawułka niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 0:08
~~Bladoróżowa Papryka napisał(a): Po wojnie była tam szkoła zawodowa lata na pewno około 1955r. - chodził tam mój kuzyn , o szczegóły muszę go zapytać.

~~Bladoróżowa Papryka napisał(a): Po wojnie była tam szkoła zawodowa lata na pewno około 1955r. - chodził tam mój kuzyn , o szczegóły muszę go zapytać.

Nie wiem czy do 1955 roku, ale po wojnie była. Wspomniany Pan Hewak też chodził do tej szkoły, Pani Alina W. i przez jakiś czas mój wujek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Becia niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 9:21
Piękny budynek z zewnątrz bardzo Mnie zaskoczył coś nie spotykane a w środku nie byłam jeszcze gdy przyjeżdżam zawsze chętnie tu wracam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 10:22
~~pinochet napisał(a): "ciała zgwałconych i zabitych kobiet i pomordowanych mężczyzn...." W domyśle przez złych Rosjan.Z treści wynika ,że akta sądu zginęły też przez Rosjan. Po raz wtóry apeluje by autor artykułu udał się do słynnego bolesławieckiego szpitala i wyleczył się w końcu z fobii antyrosyjskiej

To nie fobia, a raczej realna ocena. Rosja odeszła od Boga, przez to nie trzyma się Boskich praw, które są podstawą europejskiej etyki. Rosjanie nie kierują się europejską etyką a ich działaniom przyświeca bardziej azjatycki pragmatyzm. Życie ludzkie nie stanowi dla nich żadnej wartości. No może poza ekonomiczną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.