Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kuba Zmaczyński z Bolesławca zagra w uniwersyteckiej lidze footballu w USA
~~Ja niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 20:11
~~LOP napisał(a): Gratuluję, ale też powiem,że nie jest on pierwszy i nie ostatni z Bolesławca. Poprzednicy są bardziej skromni.

Bravo, bravo, bravo! Cieszę się, że się pochwaliłeś chłopaku! Jestem rodzicem sportowca, który tez ma cel w życiu. Powiem tak, sportowiec musi mieć jaja a skromność odłożyć na półkę:-) Gratki chłopaku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Magda niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 20:15
Gratulacje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buksz niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 20:39
Gratuluję, powodzenia a jeżeli ktoś jest tak bardzo zazdrosny to niech się nie wypowiada w sprawie sportu. To bardzo wielki sukces. Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22717
Patrycja
4 sierpnia 2022r. o 21:16
Drodzy czytelnicy, zaprosiłam Kubę na wywiad po tym, jak dowiedziałam się o jego sukcesie z mediów społecznościowych. Redakcja zawsze chętnie pisze i nagłaśnia sukcesy bolesławian. Jeśli znacie takie osoby, lub sami osiągacie sukcesy w różnych dziedzinach, dajcie nam cynk. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbyszekkieliszek niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 7:02
Czy to Pan spod Carrefour?jak tak,to zdolny,waleczny....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prezydent USA niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 7:52
W zamian Bolesławiec dostanie dwie wyrzutnie Patriotów i Himarsy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Max niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 8:07
Gratulacje dla Kuby.
Zdrowe podejście do życia, ma cel i próbuje go realizować, jak nie zboczy z kursu który sobie obrał może dużo zyskać.
Przyjedzie kiedyś z bagażem doświadczeń, a być może i finansowo skorzysta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Winorośl niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 17:53
~~Ja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~LOP napisał(a): Gratuluję, ale też powiem,że nie jest on pierwszy i nie ostatni z Bolesławca. Poprzednicy są bardziej skromni.

Bravo, bravo, bravo! Cieszę się, że się pochwaliłeś chłopaku! Jestem rodzicem sportowca, który tez ma cel w życiu. Powiem tak, sportowiec musi mieć jaja a skromność odłożyć na półkę:-) Gratki chłopaku!

~~Zbyszekkieliszek napisał(a): Czy to Pan spod Carrefour?jak tak,to zdolny,waleczny....

Patrycja napisał(a): Drodzy czytelnicy, zaprosiłam Kubę na wywiad po tym, jak dowiedziałam się o jego sukcesie z mediów społecznościowych. Redakcja zawsze chętnie pisze i nagłaśnia sukcesy bolesławian. Jeśli znacie takie osoby, lub sami osiągacie sukcesy w różnych dziedzinach, dajcie nam cynk. :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.