Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie dwóch samochodów w Kliczkowie, dwie kobiety poszkodowane
~~Wilczek niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 14:14
Inwestorzy od plandemii nie wykupili reklamy w tym tygodniu? Trup się ściele gęsto, że przejść nie można przez rynek po imprezie ;) Dodaliście już ludzie 2 do 2 ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowy Szafirek niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 14:57
ślisko uwaga
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 15:04
Pędziły do Bolca bo promocja chyba była w Biedronce :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Aster niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 16:16
~~Wesoły Romek napisał(a): Pędziły do Bolca bo promocja chyba była w Biedronce :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Aster niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 16:18
Wesoły Romek zastanów się co ty piszesz ja byłem na miejscu zdarzenia i w tym miejscu nie dało się ustać na nogach ciekawe co byś napisał jak by była to twoja rodzina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złota Ostróżka niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 16:31
ludzie tam jest ograniczenie
trzeba czytać znaki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystian niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 17:02
Witam tam po deszczu jest zawsze ślisko nawed przy 40 na samym zakręcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
23 sierpnia 2022r. o 17:08
~~Siny Aster napisał(a): Wesoły Romek zastanów się co ty piszesz ja byłem na miejscu zdarzenia i w tym miejscu nie dało się ustać na nogach ciekawe co byś napisał jak by była to twoja rodzina

Jest na tym łuku ograniczenie szybkości? to gdzie zapierdzielały jak szalone? ."Nie dostosowanie jazdy do warunków pogodowych", tak to "bagiety "wytłumaczą :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie