Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kurski zastąpi Morawieckiego?
~~Wiśniowa Kuningamia niezalogowany
5 września 2022r. o 15:49
Nie ważne na jakim go stanowisku posadzą. Waznijesza jest odprawa jaka dostanie za okłamywanie rodakow!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gruba grażyna jest otyła niezalogowany
5 września 2022r. o 15:59
Można by to skomentować normalnie .Gwizdała ma to w dudzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha niezalogowany
5 września 2022r. o 19:01
Ot kanalia!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Zawilec niezalogowany
5 września 2022r. o 19:22
Nie wiem skąd pismaki biorą te notowania że pisowcy na pierwszym miejscu.
Przecież trzeba być pozbawionym krzty rozumu żeby ich popierać.
No chyba że się jest złodziejem pisowcem, to rozumiem. Ale przecież nie wszyscy muszą kraść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
5 września 2022r. o 19:38
~~Płowoszary Zawilec napisał(a): Nie wiem skąd pismaki biorą te notowania że pisowcy na pierwszym miejscu.
Przecież trzeba być pozbawionym krzty rozumu żeby ich popierać.
No chyba że się jest złodziejem pisowcem, to rozumiem. Ale przecież nie wszyscy muszą kraść.


Ranisz moje uczucia patriotyczne PIS kradnie , ale się dzieli .Taka Sadurska w PSU ,ma 6 tyś. dziennie , ale mi dajo + 2,500 na rok , nie licząc 1680 co miesiąc , da się żyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
5 września 2022r. o 20:08
dajo 2.500 zł a zabierajo 8.860 zł i kradno 11.370 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Johny niezalogowany
5 września 2022r. o 20:40
Kazik mógłby skoczyć na stołek ale analfabetyzm go wyklucza i jego ubiór też w sumie......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielony Lilak niezalogowany
5 września 2022r. o 20:52
~~osiem gwiazdek napisał(a): dajo 2.500 zł a zabierajo 8.860 zł i kradno 11.370 zł
na gaz dajo

Co się czepiacie na węgiel 3 tys dajo ,na gaz dajo ,na drewno dajo tylko że w zeszłym roku kupiłem 4 tony za 4 tys zł a teraz za 4 tony trzeba dać 16 tys minus 3 tys to zimę obskczę za 13 patyków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.