Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zamiast świętować Sylwestra wycinał las i kradł drewno
~~Partyzanka niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 4:15
~~Teo napisał(a): Lasy są państwowe, to chyba też moje, jak ja jestem obywatelem tego państwa.
Temat trochę drażliwy, nie możemy pozwolić na partyzantkę ale każdy chce żyć. To jedno, a drugie; kara powinna być pieniężna i ewentualnie sadzenie drzew w ramach prac interwencyjnych, bo 5 lat za przyczepkę drzewa to trochę przesada.

Jeśli jesteś obywatelem tego państwa to znaczy jesteś na liście i masz wyrok jak oni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Nachyłek niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 4:18
~~Iwona napisał(a): Niech wezmą się za tych, którzy kradną na żywca od poniedziałku do soboty. Wszyscy wiedzą, kto kradnie w tym nadleśnictwie, ale też wszyscy wiedzą, że oni są nie do ruszenia i kryci są, a jak zgłosisz, że kradną to szybko wyda się kto zgłosił, a im i tak nic nie zrobią. Po prostu ręka rękę myje i jest układ od lat. Chcesz żyć miedzy nimi to udawaj, że tego nie widzisz, bo i tak nic nie zrobisz, a narobisz sobie jeszcze wrogów jak zgłosisz kradzież drzewa.

Ja nie chcę żyć między nimi ja chcę żeby oni się wyprowadzili. Albo ich wyniosą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Nachyłek niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 4:20
~~Liliowobiała Choina napisał(a): Tego drzewa jest około 1 kubik czyli wartość takiego drewna opałowego to 150 zł ,ale ktoś bardzo gorliwy wycenił te drzewo na 4 tys .drożej jak 2 tony węgla z przydziału PIsowskiego .

Facet powinien opublikować nazwiska tych milicjantów tego kto wyceniał i kogo podejrzewa o podkablowanie niech weźmie pod uwagę że oni mają też kamery mafia się chroni i nie pozwoli przecież sobie dochodu ukraść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Nachyłek niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 4:45
~~Iwona napisał(a): Niech wezmą się za tych, którzy kradną na żywca od poniedziałku do soboty. Wszyscy wiedzą, kto kradnie w tym nadleśnictwie, ale też wszyscy wiedzą, że oni są nie do ruszenia i kryci są, a jak zgłosisz, że kradną to szybko wyda się kto zgłosił, a im i tak nic nie zrobią. Po prostu ręka rękę myje i jest układ od lat. Chcesz żyć miedzy nimi to udawaj, że tego nie widzisz, bo i tak nic nie zrobisz, a narobisz sobie jeszcze wrogów jak zgłosisz kradzież drzewa.[/c
Oni tak zrobili ze my myślimy że to my żyjemy mnie nimi a nie oni między nami. W tym rzecz to oni żyją między nami żrą z naszych podatków kradną nasze rządzą się nas pod but i piorą że to my musimy żyć w zgodzie z nimi. Chyba czas żeby człowiek staną w obronie jeden za drugiego i temu "państwu" pokazał ich miejsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Jeżówka niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 5:40
Może ma dzieci małe i niepozwoli żeby marzły. Wszystko jest tak drogie . Nie każdy zarabia tyle żeby w tych czasach opłacić rachunki zrobić zakupy i kupić opał. Nie wspomnę o innych wydatkach . Ale tego nie zrozumie ktoś kto rzadzi tym państwem i ma dużo kasy na koncie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Nachyłek niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 5:53
To "państwo" musi być praktycznie zdelegalizowane nie na papierze tylko praktycznie i faktycznie czyli nie płacimy walczymy bez prawników bo system prawny to szambo i nic nie jest warty. Walczcie też praktycznie ytrudniajcie im życie nie obslugujcie w sklepach itp. nie pomagajcie zmuszajcie tych którzy pracują dla tego państwa do wyprowadzki nie tolerujcie ich. Łatwo zidentyfikować to państwo to konkretne osoby z imionami z nazwiskami z adresami z rodzinami. Też jedzą też mają opal też chodzą do pracy też tankują samochody i też oszukują i kradną ale różnica jest taka że oni okradają WAS. Walczcie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gość niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 9:22
Lasy Państwowe to państwo w państwie, idiotyzm sięga zenitu, firma kolegi wpłaciła pewnemu Nadleśnictwu w połowie grudnia 2022 r. całość kwoty za drewno do produkcji,nie zdążyła wywieść z lasu,wywóz drewna zleciła dwóm przewoznikom, którzy się nie wywiązali. Kasę Lp. w zieli wyprzedzeniem a surowca drzewnego nie można odebrać. Zgodę na odbiór drewna wydaje sam wielmożny dyrektor regionalny, wygląda to tak jak by babka na dwoje wróżyła. Och kochana papierologia leśnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~koko niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 9:27
Na zdjęciu jest drewno osika pospolity chwast
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza