Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga, dachowanie na Cieszkowskiego! - WIDEO
~~xxx niezalogowany
17 stycznia 2023r. o 18:24
A ja jestem blacharą xxx która leci na facetów mających szybkie i odpicowane fury. Potrafię zrobić wszystko, aby zdobyć mężczyznę z fajną furą najlepiej BMW :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Portulaka niezalogowany
17 stycznia 2023r. o 19:34
~~Bodziszek napisał(a): A kto to Cieszyński?

Raczej Cieszkowski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitne Parzydło niezalogowany
17 stycznia 2023r. o 23:16
~~Nika napisał(a): Jestem mamą tego pana i jestem z niego dumna. Nigdy nie wsiądzie po alkoholu do auta, nie bierze narkotyków. Zawsze jeździ ostrożnie. Zasłabł. Więc Ci durnie co piszą głupie prosty niech się sami przebadają.



Też sie przebadaj bo widocznie może to być dziedziczne że zasłabł....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Szupin niezalogowany
18 stycznia 2023r. o 17:36
Chłopak wracał z pracy a ludzie obrazu że pijany czy co kolwoek innego ludzie zajmijcie się sobą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiała Gazania niezalogowany
18 stycznia 2023r. o 18:01
to już jest drugi dzień po pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Wrzosiec niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 12:52
ale ludzie są z krec ani.... siedzą i piszą te kocopoły.....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Wrzosiec niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 12:53
z krec ani

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ściema niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 21:49
Do wszystkich idiomów którzy nie wiedzą co się stało niech nie piszą że zacpany itd chłopak był trzeźwy badania na narkotyki negatywne nikomu złego się nie życzy ale tym co tak wypisują może powinno się stać to samo lub im bliskim z rodziny żeby zrozumieli żeby nie dzielić skóry na niedźwiedziu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.