Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga, dachowanie na Cieszkowskiego! - WIDEO
~~Kulfon niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 22:03
Popieram nie dzielmy skory na niedzwiedziu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Justa niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 22:18
Dokładnie ci którazy ocenili chłopaka nie wiedząc co było przyczyną powinno spotkać to samo lub ich bliskich żeby zrozumieli sytuację
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szymek niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 22:29
Popieram Ci którzy już na początku podzielili skórę na niedźwiedziu niech sami się przebadają u psychiatry bo widocznie ojciec dał im głupotę wraz ze sperma albo własnej matce mózg wyssali za miast sac sutka z mlekiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Wiesiołek niezalogowany
20 stycznia 2023r. o 9:21
~~Grzegorz napisał(a): szybko nie jechał z mojego doświadczenia 60km max a wiem co mówię jestem blacharzem samochodowym z powypadkowymi autami miałem do czynienia nie raz nie dwa, to tylko tak wygląda blacha ścięła kore z drzewa odbił się przewrócił na dach, ludzie tacy są najwięcej mają ci dopowiedzenia to najmniej wiedzą

Te wszystkie złomy, które klepiesz mają wypisaną prędkość z jaką ktoś miał dzwona? Czy to jakaś twoja wiedza tajemna przechodząca od młotka do górnej części ciała?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Wiesiołek niezalogowany
20 stycznia 2023r. o 9:24
Zapach kurczaka z tłuszczu pozbawił go czucia w prawej nodze i lewej ręce, to szukał ratunku na drzewie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Wiesiołek niezalogowany
20 stycznia 2023r. o 9:30
Z górki było i godzina 13. Nie czepiajcie się!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
21 stycznia 2023r. o 8:14
mam nadzieje że trafił do szpitala psychiatrycznego na obserwacje !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza