Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą prawie trzykrotnie podnieść koszt pobytu w schronisku dla bezdomnych
~~wsa niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 15:35
a skąd niby takie koszty ????? tyle to niejeden pracujacy nie ma na osobe w rodzinie, powariowali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~P niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 16:04
Czy do tego kosztu wlicza się wynagrodzenie, zusy, usy opiekunów schroniska ? Ile to osób obsługuje schronisko ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Uczep niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 16:15
Świat staje na głowie ,utrzymanie bezdomnego to 3600 zł ,to ja sprzedaje swój dom i melduję się w ośrodku jako bezrobotny i bezdomny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy Czosnaczek niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 17:08
~~Wiśniowy Uczep napisał(a): Świat staje na głowie ,utrzymanie bezdomnego to 3600 zł ,to ja sprzedaje swój dom i melduję się w ośrodku jako bezrobotny i bezdomny .

dokladnie dramat jakie ceny z kosmosu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Rokitnik niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 17:18
Ja mam emeryturę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karolina niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 17:22
Przekazać bezdomnych dla osób chętnych do podjęcia ich opieką i zlikwidować to cholerne drogie schronisko!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Rezeda niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 17:29
Taniej wyjdzie wynajęcie mieszkania w kilka osób
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jaja niezalogowany
19 stycznia 2023r. o 17:35
~~Bladozielona Rezeda napisał(a): Taniej wyjdzie wynajęcie mieszkania w kilka osób

Ja wynajmuję połowę domu za 1400 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.