Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Agresywne psy zamknięte na placu zabaw w Trzebieniu
~~As niezalogowany
7 maja 2023r. o 0:12
~~Fioletowa Bazylia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): bardzo dzielna p sołtys , sama załatwiła sprawe na nikogo nie czekając a ciemny naród najpierw płakał że są psy potem płakał że sa zamknięte teraz płaczą że są w schronisku i tak będa płakać za placem zabaw i płaczą że ktoś psy podrzuca , i oczywiście sami nic nie robią , a może by tak mieszkańcy sami coś zaradzili na podrzucanie zwierząt widzisz kogoś takiego zapisz jedo nr rej i zgłoś to , a le nie bo powiedzą ze kapuś konfident, jak ci psy dziecko pogryzą to inaczej zagęgasz imbecylu/lko
Jak jesteś taki genialny to sam coś wymyśl…. A Pani Sołtys to rzeczywiście dzielna kobieta hihi zamknęła psy na placu zabaw. Chyba należy się jej jakiś order za odwagę i statuetkę madrąści za wybór miejsca.

A orzec ...izmu i tępactwa dla Ciebie buraku

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~As niezalogowany
7 maja 2023r. o 0:28
~~Mama napisał(a): Jeśli ktoś wchodzi z psami na plac zabaw to świadczy o jego głupocie bo na wejściu jak wół jest zakaz wywieszony . A ja będąc mama trójki dzieci jestem oburzona tym że pani sołtys zamknęła psy na placu mogła je wziąć na swoje podwórko a nie zabierać dziecia jedyne miejsce do zabaw.

Pani wielka matko trójki dzieci , Pani jest obudzona ze psy zostały zamknięte czy ze ktoś do sanepidu zadzwonił ???
Po drugie , sołtys nie na obowiązku zabezpieczać psy na swoim podwórku
Po trzecie na placu załatwiają się tez koty i robią siku śliczne SHi tzu na smyczach ale ich szczoszki pewnie nie przeszkadzają bo pieski drogie .
Po czwarte pewnie na socjalach siedzisz i masz za dużo czasu na oburzenia z powodu kup . Buractwo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~As niezalogowany
7 maja 2023r. o 0:32
~~As napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mama napisał(a): Jeśli ktoś wchodzi z psami na plac zabaw to świadczy o jego głupocie bo na wejściu jak wół jest zakaz wywieszony . A ja będąc mama trójki dzieci jestem oburzona tym że pani sołtys zamknęła psy na placu mogła je wziąć na swoje podwórko a nie zabierać dziecia jedyne miejsce do zabaw.

Pani wielka matko trójki dzieci , Pani jest obudzona ze psy zostały zamknięte czy ze ktoś do sanepidu zadzwonił ???
Po drugie , sołtys nie na obowiązku zabezpieczać psy na swoim podwórku
Po trzecie na placu załatwiają się tez koty i robią siku śliczne SHi tzu na smyczach ale ich szczoszki pewnie nie przeszkadzają bo pieski drogie .
Po czwarte pewnie na socjalach siedzisz i masz za dużo czasu na oburzenia z powodu kup . Buractwo .

W dzisiejszych czasach na socjalu to tylko ba przeżycie starczy , wiec własnego podwórka się nie dorobisz . I tu jest chyba problem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Szczodrzeniec niezalogowany
7 maja 2023r. o 19:53
nie wiem czy za dwa tyg na komunię mogę przyjechać do Trzebini
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xenna niezalogowany
8 maja 2023r. o 9:26
Już lepiej jakby je zamknęła na terenie wokół szkoły tam i tak jest odizolowany plac od dzieci. Również mogła je zamknąć na orliku - jest to lepsze niż plac zabaw dla dzieci. Poza tym nikomu się nie dogodzi, co by nie zrobiła w tej sytuacji byłoby złe. Zawsze znajdzie się ktoś komu dana sytuacja nie pasuje. Dodatkowo uważam, że powinien postać plac zabaw pod drugim i ostatnim blokiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kn niezalogowany
8 maja 2023r. o 10:39
Wszystko wszystkim dziś przeszkadza… takie społeczeństwo roszczeniowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Aksamitka niezalogowany
8 maja 2023r. o 17:32
Przynajmniej nikogo nie pogryzły ani nie zagryzły. Winny jest jedynie właściciel psów, który je porzucił. Warto sprawę nagłośnić i obciążyć właściciela kosztami wymiany piasku i całej akcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo