Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przepuszczał toyotą pieszego, a volkswagen wjechał mu w tył wozu [WIDEO]
~~Yanka niezalogowany
10 maja 2023r. o 18:06
Święte KROWy na pasach i telefon przy uchu. Jezdnia jest dla pojazdów TO PiIESZY powinien uważać. Idityczne przepisy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowa Abelia niezalogowany
10 maja 2023r. o 20:00
I co zrobiliście z tego 177kk przecież cały przód rozwalony a nie tylko wgniecenie w zderzaku i co z impetem było ? Staranowała jak wyglądał protokół teraz było że wjechała w tylne siedzenie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Waszedziecizatozaplacą niezalogowany
10 maja 2023r. o 20:01
Niebo tam żadnej rannej 12dyatki ? Nie było "zaraz uderzy w nas samochód" i "pamiętaj że zawsze będę cię kochać"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olga niezalogowany
11 maja 2023r. o 7:39
Jedno jest pewnie siedziała na telefonie , często mijam takich kierowców ze wzrokiem między nogami niestety . Bo chyba nie podziwiała Komendy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec Oślej niezalogowany
11 maja 2023r. o 10:14
Co stało się z koniem z tego wozu? Mam nadzieję, że nie ucierpiał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwer niezalogowany
11 maja 2023r. o 19:59
~~Olga napisał(a): Jedno jest pewnie siedziała na telefonie , często mijam takich kierowców ze wzrokiem między nogami niestety . Bo chyba nie podziwiała Komendy .


Ja w tej sytuacji skupiłem się na mietku który wyjechał na środek krzyżówki a Lka zachamowała przed pieszym, który miał jeszcze dobre 2-3m do pasów i gdybym nie odbił też wbiłbym się w tył. miałem 50kmh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
13 maja 2023r. o 9:56
camry za 200 000 zł golf za 800 zł super , pora chyba kupić sobie czołg na tych imbecyli z tyłu i z przodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~LOTUNDUH niezalogowany
13 maja 2023r. o 9:56
https://thisisgore.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.