Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marsz dla życia rodziny
~~Jaskrawożółta Bazylia niezalogowany
13 maja 2023r. o 22:36
Czym więcej psychologów tym więcej problemów psychicznych wśród dzieci i młodzieży! Czy ktoś potrafi to wyjaśnić ....?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Albatros333 niezalogowany
14 maja 2023r. o 10:29
Współczesne ideologie neomarksistowskie atakują rodzinę i cywilizację opartą na normalności, czyli na prawdzie obiektywnej. Tą prawdą jest fakt, że istnieją tylko DWIE płcie, że małżeństwo to związek KOBIETY i MĘŻCZYZNY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Kalia niezalogowany
14 maja 2023r. o 19:31
Lekarz, który leczył Kamilka, mówi o przerażającej skali zjawiska. "Wczoraj przyjęliśmy kolejne dziecko"
Historia 8-letniego Kamilka z Częstochowy — przypalanego papierosami, oblewanego wrzątkiem, bitego przez ojczyma — jest jedną z najkoszmarniejszych, jakie ujrzały światło dzienne. Ale nie jest jedyną. Jak mówi dr Andrzej Bulandra, chirurg z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, który zajmował się skatowanym chłopcem, niemal każdego tygodnia na oddział trafiają maltretowane dzieci. — Z medycznego punktu widzenia Kamil nie był w żaden sposób wyjątkowy — mówi.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/czestochowa-pogrzeb-8-letniego-kamila-lekarz-chlopca-mozna-bylo-uratowac/cjgdz41

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Migdałowiec niezalogowany
14 maja 2023r. o 20:49
Jak to miło zobaczyć w końcu jakiś normalnych ludzi, a nie motłoch spod budki z piwem wrzeszczący "wypie******!", "je*** ***!" i inne takie. Aż człowiek na nowo zaczyna wierzyć, że jest jeszcze jakaś kultura w tym mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Jeżówka niezalogowany
15 maja 2023r. o 0:21
Nawiąże do tego "występu" w rynku ale też ma to związek z tym marszem. Niestone nie upubliczniają tego choć nie ma ani wulgaryzmów ani nazwisk ale nie jest po linii partyjnej gazety i oczywiście nie lansuje. Rodzina jest najważniejsza to mój tato zawsze mówił choć ja zeszłam z tej drogi ale o tym zaraz. Chciałabym najpierw nakreślić wam różnice w rozumieniu władzy rodzicielskiej i odpowiedzialności rodzicielskiej. Zmiana tych pojęć oznacza faktyczne odebranie władzy rodzicom i oddanie jej państwu znaczy administracji. Tymczasem to administracja skarb państwa zawiódl dziecko. Poza tym rodzi to duże możliwości dla administracji do nadużywania władzy do jej stosowania niemoralnie i nieprawnie bo zwróćmy uwagę że w "Polsce" jest podwójny system prawny i administracja zawsze wygrywa zwykle przy użyciu siły. Konsekwencją nadania tak szerokiej władzy administracji nie zmieni sytuacji maltretowanych dzieci bo teraz administracji nikt nie przeszkadzał pomoc zwrócić uwagę wykorzystać już uprawnień które posiadają sądy rodzinne, po zmianie prawa będą w stanie bez ograniczeń odbierać ludziom ich dzieci na zwykły handel. Może pamiętacie te czasy bo ja tak kiedy te panie z obiekt społecznej albo ich rodzice (bo stanowiska administracyjne jak praktyka dowodzi są po partii rodzinne) chodziły po wsiach sprawdzały kto ma ile dzieci i groziły rodzicom ich odbiorem. Nie dlatego że były zaniedbane czy maltretowane ale np bo są dziewczynkami bo są ładne bo jedna mniej nie zrobi różnicy a oni będą mieć użytek. Tak tak to była opieka społeczna.
Teraz nawiąże jak zeszłam z tej drogi "rodzina jest najważniejsza" w szkole w tamtych czasach kiedy komuniści próbowali z władzy rodzicielskiej zrobić odpowiedzialność rodzicielska uczono mnie że to ojciec ma wszystko zrobić i że on jest głupi że ja mam jemu zawsze kłody pod nogi rzucać określili bliskie więzi z rodzicami i uznali że należy je zniszczyć. Potem parę lat temu wracając pociągiem z politechniki spotykam panią która np. pracowała w kuratorium oświaty (tak twierdziła choć ostatnio widziałam ją w prokuraturze jako asystentka prokuratora :-) o tym kiedyś ) i ona stwierdziła że ja moim rodzicom mam nie pomagac że oni muszą. Za to do moich rodziców oddajcie dziecko my ją wyszkolimy.
Widzicie oni potrzebują waszych dzieci żeby wyjeżdżały niewolniczyly na organy itp i nikt tej władzy im nie odbierze bo to nie jest Polska administracja. Jest późno ktoś może nie zrozumieć tej dygresji z pociągu. Jednak naród który nie opiekuje się nawzajem swoimi bliskimi traci zbawienie i ginie. Osiągnięcia są próżne gdybym miała dziecko nie poscilabym do szkoły uczylabym w domu żeby mi.go nie zniszczono. Ale mam 41 lat i zaprogramowano mnie tylko żebym pracowała i wmówiono że mnie nie stać na dziecko że ja ich nie powinnam.miec.
Więc uczcie się na cudzych błędach i nie dajcie się komuchom nabrać nie oddajcie władzy rodzicielskiej obcym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
15 maja 2023r. o 11:37
~~Jaskrawożółta Bazylia napisał(a): Czym więcej psychologów tym więcej problemów psychicznych wśród dzieci i młodzieży! Czy ktoś potrafi to wyjaśnić ....?

Bo psychologowie są tylko od wykrywania ognisk i potem gaszenia pożarów. Im ich będzie więcej, tym więcej ognisk zlokalizują. A żeby z ogniska zrobił się, pożar wiele nie trzeba. Dzieci lubią być w centrum uwagi i chętnie poddadzą się procedurom wdrażanym przez psychologów.
Z tego się robi samonapędzające się perpetum mobile.
Podobnie kiedyś zrobiono z edukacja seksualną. Kilka krajów zachodnich postanowiło się zając problemem ciąż wśród nieletnich, które zdarzały się raczej sporadycznie. O dziwo, edukacja ta odniosła wręcz odwrotny skutek. W krajach, które nie walczyły z rodzeniem dzieci przez nieletnich, nic się nie zmieniło, zaś w krajach, które wprowadziły edukacje seksualną ilość ciężarnych nieletnich wzrosła kilkakrotnie. Jakie wyciągnięto z tego wnioski? JESZCZE WIĘCEJ EDUKACJI SEKSUALNEJ. No i napędzają się z tym coraz bardziej, aż doszło do tego, że zmieniają dzieciom płeć, nie informując o tym nawet rodziców.
Wynajdowanie psychologicznych problemów też będzie się podobnie rozwijało, aż rodzice zostaną praktycznie wyłączeni z procesu wychowania dzieci. Co tylko pogłębi problemy. Bo rodzina właśnie jest najlepszym środowiskiem do prawidłowego rozwoju dzieci. A jeśli ktoś w miarę szybko nie pójdzie po rozum do głowy i nie ukróci zakusów "psychologów", to nie będzie już powrotu do wychowania w rodzinie, bo "rodziny" będą zakładali ludzie wcześniej "wychowani" przez psychologów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Turzyca niezalogowany
15 maja 2023r. o 11:46
100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za PISi qtas niezalogowany
15 maja 2023r. o 12:00
~~Makowa Turzyca napisał(a): 100/100

Ćpkę już kiedyś na ,,żywo'' widziałeś ?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza