Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Akwaryści łączmy się !

3774
#Thorn nieaktywny
27 maja 2010r. o 20:10
~sru napisał(a): Powiem tak jeżeli ktoś kupuje ryby w ten sam dzień albo w sobote to nie wie co czyni.Ta ryba jedzie czasami aż Łodzi Wrocławia przemęczona zestresowana i w Piątek trafia do sklepu.Klient zadowolony kupuje a sklepikarz zaciera ręce.W temacie jestem od lat.

tak robią wszyscy ale nie my ! zauważ u nas ryba ma czas na aklimatyzacje przyjdź do nas i sam zobacz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4032
#massi2301 nieaktywny
27 maja 2010r. o 20:12
Nie dodałem ze mimo to jestem zadowolony;ppieknie pływają po zbiorniku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sru niezalogowany
27 maja 2010r. o 20:28
To przyjdzie i czas na was.Szczerze kiedyś koleś też miał same ryby ok 50gat i jakoś nie dał rady chodz wiedzę miał bardzo dużą.Wasz sklepik zachwalacie sami w swoim gronie a zapytaj kogoś z poza waszego grona to nawet nie będzie mu sie chciało ruszyć głową gdzie mini sklepik z rybkami jest.Taka jest prawda.To jest biznes a nie wystawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4032
#massi2301 nieaktywny
27 maja 2010r. o 20:32
~sru napisał(a): To przyjdzie i czas na was.Szczerze kiedyś koleś też miał same ryby ok 50gat i jakoś nie dał rady chodz wiedzę miał bardzo dużą.Wasz sklepik zachwalacie sami w swoim gronie a zapytaj kogoś z poza waszego grona to nawet nie będzie mu sie chciało ruszyć głową gdzie mini sklepik z rybkami jest.Taka jest prawda.To jest biznes a nie wystawa.
A to co ??konkurencja z innego sklepu??bo na to wygląda,jesli jest jakiś problem przyjdź porozmawiaj jak to powiedział Thorn.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zadowolona niezalogowany
27 maja 2010r. o 21:47
Witam ja jestem zadowolona kupiłam już w aqascypie kilka rybek i mają się super.Pan w sklepie poradził mi profesionalnie co do doboru rybek i to mi się podoba, w innym sklepie by wcisneli rybę nie wazne że pozjadala by mi moje.a tu posze taka niespodzianka polecam ten sklepik !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3774
#Thorn nieaktywny
27 maja 2010r. o 22:09
~sru napisał(a): To przyjdzie i czas na was.Szczerze kiedyś koleś też miał same ryby ok 50gat i jakoś nie dał rady chodz wiedzę miał bardzo dużą.Wasz sklepik zachwalacie sami w swoim gronie a zapytaj kogoś z poza waszego grona to nawet nie będzie mu sie chciało ruszyć głową gdzie mini sklepik z rybkami jest.Taka jest prawda.To jest biznes a nie wystawa.


no własnie jeżeli myśli się tylko o kasie to właśnie tak jest. Tym własnie sklep wyróżnia się z pośród innych tego typu sklepów !!!!! i wcześniej czy później przekonają się o tym wszyscy nawet konkurencja. Prowadzimy sklep tak by był przyjazdy ludziom a nie tylko byle by się nachapać, ja nie chce by mnie wytykali palcami jak to wcisnąłem rybkę a ona zjadła inne, nie na tym rzecz polega może owszem zarabiamy mniej niż inne sklepy tego typu ale za to jesteśmy uczciwi ! i nie psioczymy na konkurencje bo to nie o to chodzi !!!! W tym mieście jest wielu dorobkowiczów byle by się dochapać i byle po trupach ale do kasy. Tak nie jest trzeba normalnie żyć i handlować bez ludzkiej a co drugie zwierzęcej krzywdzie !
Co mogę powiedzieć stawiamy następne akwarium tym razem pod 400L :)
a to nasz nowe dzieło
[img=1274990873_k8py0qb.jpg]
[img=1274990895_w39tq9t.jpg]
[img=1274990921_xhf3a6z.jpg]
[img=1274990944_vdbr0ky.jpg]


czyli cykl czarne wody Amazonii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 maja 2010r. o 22:20
Thorn napisał(a): [img=1274990921_xhf3a6z.jpg]

[img=1274990944_vdbr0ky.jpg]



neonki ze skalarami i ramirezkami hmmm chyba szybko zamierzasz je sprzedac bo jesli te skalary dorosną to koniec z neonami , a ramirezki już takiej wielkości żyją pół roku max rok w sprzyjających warunkach, po ile macie te ramirezki ??

Zmoderowano 30.05.2010 godz.16:55 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3774
#Thorn nieaktywny
28 maja 2010r. o 18:38


Ktoś napisał:

neonki ze skalarami i ramirezkami hmmm chyba szybko zamierzasz je sprzedac bo jesli te skalary dorosną to koniec z neonami , a ramirezki już takiej wielkości żyją pół roku max rok w sprzyjających warunkach, po ile macie te ramirezki ??


hmm to czarne wody Amazonii to ich naturalny biotop jak wszystkich ryb w tym akwa, tyle co tu jest kryjówek nie ma w żadnym biotopie wiec rybcie maja się gdzie chować a jak pisałem to początek czarnych wód potem przechodzą na akwarium 500-700l a skalar zanim urośnie to spokoonie nic im nie grozi co do ramirezek to jeszcze są małe i ramireza żyje spokojnie 3 lata bez najmniejszych problemów.
Cena Pielęgnicy Ramireza możesz zobaczyć w sklepie bo na forum raczej tego nie będę pisał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza