Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Artroskopia

~czesiek hydraulik niezalogowany
7 lutego 2011r. o 21:30
Witam !
mam mieć robioną artroskopie kolana, co myślicie o zrobieniu jej w Bolesławcu. Słyszałem że w Bc robi ją dwóch lekarzy.
Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej materii ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2011r. o 21:59
a jaki lekarz robi Ci artroskopie,, ja mialam we wrzesniu w Bc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3931
#aga66638 nieaktywny
7 lutego 2011r. o 23:19
Mój mąż miał artroskopie pod koniec zeszłego roku i za tydzień ma następną i obie w bolesławcu. Jeśli chodzi o wykonanie to nie jest źle ale to zależy od sytuacji w jakiej jesteś (Jego już się 9 rok z kolei ciągnie to trochę skomplikowaną ma sytuację) a jesli chodzi o opiekę to również dużo się polepszyło u nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gienek niezalogowany
8 lutego 2011r. o 8:06
Jest OK, ja osobiście jestem bardzo zadowolony. Polecam dr Bronowicza. Przygotowywał mi kolano pod rekonstrukcję ACL (więzadła krzyżowego). Fachowcy, którzy robili to po nim byli pełni uznania dla sposobu przygotowania stawu poprzez wcześniejszą artroskopię.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~neo niezalogowany
8 lutego 2011r. o 8:21
nie polecam Bolesławca, tylko w Lubinie, po artroskopii mogę dalej grać w piłkę, a Bolesławiec w tej materii nie jestem pewny czy ma dobrą opinię, ja miałem artroskopię kilka lat temu wówczas Bolesławiec był notorycznie odradzany...ale wtedy mieliśmy urządzenie do artroskopii i nikt nie potrafił go obsługiwać, więc tradycyjnie otwierali kolano
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2011r. o 8:45
ja tez jestem po rekonstrukcji ACL nie dawno przeprowadzonej,, i w sumie nie narzekam,, Bronowicz i Pierzchalski robili mi kolano
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2011r. o 10:34
Ja robiłem artroskopie i ACLa w Lubinie u dr. Michalskiego ale ponoć dr. Bronowicz i dr. Boruciński w B-cu tez są dobrzy. Niby sporo się zmieniło na naszej ortopedii na lepsze ale nadal nie wiem czy dał bym się tu zoperować jakby przyszło co do czego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2011r. o 13:03
~ napisał(a): Ja robiłem artroskopie i ACLa w Lubinie u dr. Michalskiego ale ponoć dr. Bronowicz i dr. Boruciński w B-cu tez są dobrzy. Niby sporo się zmieniło na naszej ortopedii na lepsze ale nadal nie wiem czy dał bym się tu zoperować jakby przyszło co do czego.


i jak kolano w zupełności sprawne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.