Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~:))) niezalogowany
17 kwietnia 2011r. o 21:47
Ja chodzę do doktora Pawlika i dopiero on zdiagnozował na co choruje. Wcześniej chodziłam do doktora Kukuły, który mówił że jest ok. I tak z okropnymi bólami błąkałam się od lekarza do lekarza. Od roku cudnie kiedy postawiono diagnoze i dostałam odpowiednie leki jestem jak nowo narodzona:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
18 kwietnia 2011r. o 8:14

no to mial doktorek szczescie ze udalo mu sie postawic
trafna diagnoze, a w zasadzie Tobie szczescia gratuluje, normalnie takie rzeczy tylko w Erze...
a tak powaznie ten lekarz juz dawno powinien sobie darowac praktykowanie i udac sie na zasluzona badz nie emeryture...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2011r. o 11:46
stwierdzam BRAK DOBRYCH GINEKOLOGÓW W MIEŚCINIE BOLESŁAWIEC!!!! Stwierdzenie popieram swoją autopsją!!! Przez 15 lat odwiedzania różnych wyżej wymienionych "lekarzy ginekologów" wszyscy są do bani. Teraz odwiedzam sobie fajnego lekarza we wrocku i dlaczego on prawie pierwszy lepszy z brzegu zaprzeczył wszystkim śmiesznym teoriom swoich poprzedników. Na co jestem od roku żywym dowodem. Niech sie najpierw lepiej dokształcą!! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2011r. o 11:46
stwierdzam BRAK DOBRYCH GINEKOLOGÓW W MIEŚCINIE BOLESŁAWIEC!!!! Stwierdzenie popieram swoją autopsją!!! Przez 15 lat odwiedzania różnych wyżej wymienionych "lekarzy ginekologów" wszyscy są do bani. Teraz odwiedzam sobie fajnego lekarza we wrocku i dlaczego on prawie pierwszy lepszy z brzegu zaprzeczył wszystkim śmiesznym teoriom swoich poprzedników. Na co jestem od roku żywym dowodem. Niech sie najpierw lepiej dokształcą!! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pacjentka :) niezalogowany
18 kwietnia 2011r. o 13:30
No coz,kazdy ma swojego zaufanego Lekarza i dobrze.Mysle, ze bez zaufania leczenie nie daje skutku. Wracajac do tematu diagnozy, to na przyklad Lekarz Akademicki we Wroclawiu mail problem ze zdiagnozowaniem i pobraniem wyniku mojej mamie,(ktora zyje),a bylo niby zle! bardzo zle! Natomiast Pani Dokror Szwaj-Moreno wyjasnila wszystko i bez stresu mama zyje. Hmmm..jak ocenic i po czym rozpoznac dobrego lekarza? Mysle,ze to wlasnie zaufanie do danej Osoby daje nam skuteczna diagnoze i leczenie.Pozdrawiam wszystkie Panie. Troche wiary. Moja siostra tez juz miala TRAUM DIAGNOZE!!!!!Postawiona przez innych lekarzy. Po konsultacji,do tej pory jest pacjentka Pani Szwaj-Moreno.I Zyje! :) Nie ma lepszych czy gorszych. Zaufanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Megii niezalogowany
18 kwietnia 2011r. o 13:39
No nieźle nic tylko ZAUFANIE- WIARA czyni cuda, nie ważne jakie lekarz ma kompetencje, doświadczenie, praktykę liczy się ZAUFANIE, żenada :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2011r. o 15:13
predzej czy pozniej wszystkie sie przekonaja że tu w bolesławcu szkoda czasu, kasy i zdrowia bo naprawde tu brak dobrego lekarza ja to juz wiem moze za pożno ale mam szczęście że poznalam innych świetnych ginekologów i nawet za mniejszą kase. A co do zaufania ja też je tu miałam przez 10 lat i zaplaciłam najwiekszą cene jaką może kobieta czyli swoje dziecko bo bylam taka naiwna jak większośc was tu pomyślcie czy warto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ula niezalogowany
18 kwietnia 2011r. o 20:26
~ napisał(a): stwierdzam BRAK DOBRYCH GINEKOLOGÓW W MIEŚCINIE BOLESŁAWIEC!!!! Stwierdzenie popieram swoją autopsją!!! Przez 15 lat odwiedzania różnych wyżej wymienionych "lekarzy ginekologów" wszyscy są do bani. Teraz odwiedzam sobie fajnego lekarza we wrocku i dlaczego on prawie pierwszy lepszy z brzegu zaprzeczył wszystkim śmiesznym teoriom swoich poprzedników. Na co jestem od roku żywym dowodem. Niech sie najpierw lepiej dokształcą!! !! !! !! !! !!
Myslicie ze w innych miastach np wroclawiu sa lepsi lekarze a Wroclawianki pewnie narzekaja ze w innm miescie sa pewnie lepsi specjalisci.Wszedzie tak jest ze swego nie znacie a cudze chwalicie.Nalezy zauwazyc ze ostatnio jest wiecej ginekologow w Boleslawcu z innych miast np Jel Gora,Zlotoryja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza