Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaki kupić wózek dla dziecka?

~Do autorki tematu niezalogowany
30 stycznia 2012r. o 18:54
Ja mam taki wózek , ale nie sprzedam go za żadne pieniądze
http://allegro.pl/wozek-abc-design-3tec-kolekcja-2011-fotel-gratisy-i2065362694.html
Jeżeli lubisz wygode , to kup sobie coś podobnego .
Po pierwsze wózek składa się bardzo łatwo i szybko - mieści się złożony do każdego sedana , o kombi nie wspominając.
Po trzecie , to nie sprężyny czy paski mają decydujący wpływ na to jak się jedzie po kostce , tylko WIELKOŚĆ KÓŁ . Jak sobie kupicie wózek z maleńkimi kółkami to się zatrzyma na każdym kamieniu czy wycieraczce.
Po czwarte wózek ABC służy mi już dwa lata i nie zauważyłem by był za mały dla mojego synka . Trzeba poczytać instrukcję po kupnie wózka , szczególnie wielofunkcyjnego i umieć go dostosować do zmieniających się potrzeb dziecka .
Na koniec , jeżeli masz kupić wózek nowy za 600 czy 700 zł to musisz zdawać sobie sprawę że możesz nim nie pojeździć nawet 2 lat , bo jest wykonany z takich materiałów że po półtora roku wszystko będzie poluzowane i rozklekotane . No , chyba że masz zamiar wychodzić z dzieckiem na spacer tylko w niedzielę , to ok.
Jeżeli kupisz wózek typu np. Maked za 600-700 zł gdzie piszą że waży np 4,5 kg to zadaj sobie pytanie z czego on jest zrobiony . Z wierzchu widać masywne profile aluminiowe , niestety te rurki które są mniej widoczne wykonane są z cienkiej (więc są lekkie) stali . Pomijam że gdzy zarysujesz farbę , rdzewieja po deszczu , ale gdy złożysz i rozłożysz je ok 200 razy bedą tak "wyrobione " że wózek po złożeniu będzie Ci "latał" w rękach nawet na kostce betonowej . Najlepiej przejdź się po parku lub plantach i pooglądaj wózki kobiet które maja ok 1-1,5 roczne dzieci . Tylko nie zapominaj zapytać czy używają swój wózek od dnia narodzin , bo w 60-70% już zdążyły zmienić pojazd

:>
Pozdrawiam , Kierowca wózkowca :P

Zmoderowano 30.01.2012 godz.19:52 - powód: zbędne złośliwości (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szpiegula niezalogowany
30 stycznia 2012r. o 19:16
Nie ma wózków idealnych. Możesz jedynie wybrać taki z cechami, które u łatwią Tobie prowadzenie, a dziecku będzie wygodnie. Wiadomo np. że pompowane koła dużo lepiej prowadzą wózek po nierównościach, śniegu czy piasku i im większe tym lepiej. Prowadzi to jednak za sobą zwiększona wagę wózka, więc jeśli masz zamiar wciągać wózek dzień w dzień np. na 3 piętro to już nie bardzo... Wózek 3 w 1 jak najbardziej, zawsze ułatwia ci to życie, zakładając że stelaż jest na tyle dobrej jakości by rzeczywiście posłużyl ci ok 3 lata, nie tracąc na jakości wożenia dziecka. Skrętne koła jak dla mnie obowiazkowe. Prowadzisz wózek jedną ręką, drugą masz wolną dla drugiego dziecka czy choćby po to, by trzymać parasol. Ja polecam wózek Mutsy 4rider, czyli właśnie ze skretnymi kołami. Służył mi 3 lata, a i tak kupiłam go jako używany, a był w świetnym stanie i kosztował 2 tysiące zł. Teraz posluży mi jeszcze dla drugiego dziecka i za żadne skarby nie zmieniłabym go na inną markę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2012r. o 19:16
Większych bredni w życiu nie czytałam :D
Nikt nikomu nic nie wciska w tym temacie i mało tego, do Twojego posta nikt nikogo nie obrażał!!
Nie wspomniałaś o jednym - wózek opisywany przez ciebie jest po prostu brzydki!!

I gratuluję wiedzy nt. wartości aut bolecnautek :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
30 stycznia 2012r. o 19:52
Szczerze powiem ze ten wózek z linku też mi się nie widzi.Koleżanka miała taki i do dziś pamiętam jak na śniegu i kostce na niego ku....ła tak ze sprzedała go za marne grosze i kupiła sobie prosty wózeczek na dużych dmuchanych kołach.

Ps wartość mojego jednego auta kilkukrotnie przewyższa wartość tego wehikułu a ja kupiłam sobie wózek prosty na dmuchanych kołach,używany i dwoje moich dzieci nim się woziło.


Dopisane 30.01.2012r. o godz. 19:52:

To niech Ci się dalej wydaje :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
30 stycznia 2012r. o 21:07
Jaki kupić wózek dla dziecka?

...wpierw trzeba wejść do sklepu.....dalsze instrukcje podam jutro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7239
#sasha13 nieaktywny
30 stycznia 2012r. o 21:15
to chyba indywidualna sprawa ... zależy od wymagań , sposobu użytkowania itd

ja takimi sugestiami kupiłam autko które było cudowne :D polecili znajomi !! ale jak zaczęłam nim jeździć to okazało się że tylko ładnie wygląda i w ogóle nie spełnia moich oczekiwań ( ale przecież spodobał mi się :| sprzedałam po roku i straciłąm kilka tysięcy ale kupiłam autko dopasowane indywidualnie do moich potrzeb

"Bo dzisiaj panny na mundur lecą po to by służył ich własnym plecom"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
30 stycznia 2012r. o 21:16
capitanosss napisał(a): Jaki kupić wózek dla dziecka?

...wpierw trzeba wejść do sklepu.....dalsze instrukcje podam jutro.


Ty jak coś powiesz :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
30 stycznia 2012r. o 21:23
staram się.....Tojasieńko....:D:D:D..cmokkkk...:) :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza