Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaki kupić wózek dla dziecka?

~ niezalogowany
30 stycznia 2012r. o 22:31
Witam,ja polecam wózek 3w1 firmy Roan model 4Runner
http://allegro.pl/roan-4runner-3w1-12-5-kg-6-kolorow-kurier-gratis-i2058985726.html
Solidnie wykonany,wygodny w prowadzeniu,łatwe i szybkie składanie-mieści się w każdym sedanie lub kombi(możliwość zdjęcia wszystkich kół co sprawia,że zajmuje jeszcze mniej miejsca w bagażniku).4 pompowane koła-sprawdzają się w różnych warunkach drogowych:)Pojemny kosz na zakupy.
Przyjemna kolorystyka i przystępna cena za naprawdę dobry "sprzęt":)
Od 9 miesięcy jestem jego kierowcą i nie narzekam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1906
#MJ nieaktywny
31 stycznia 2012r. o 0:28
~Beata napisał(a): ....możliwe że wózek na paskach i ze skrętnymi kołami byłby najlepszym rozwiązaniem ale chyba takich jeszcze nie wymyślono....


Są już takie, sama szukałam w zeszłym roku wozka i właśnie taki chciałam (http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=964), ale 3,5 tys za nowy, a ponad 1ooo zł za używany to dużo , zdecydowaliśmy się na Tako http://www.krolestwodziecka.com/wozek-tako-warrior-mcollection-05-p-1308.html w podobnych kolorkach.

Wzieliśmy bez fotelika co było błędem, ale ogólnie wózek super. Ma regulowane amortyzatory dzięki czemu nie jest tak sztywny, a skrętne kółka super się prowadzą.
Dwa małe minusiki z mojej strony to torba, która nie da sie pękato upchac, a o tej porze roku wychodząc na dłużej potrzebuje pół domu, no i pokrywa w gondoli jest dosyc niska, przy dużym wietrze wydawalo mi się, że zawiewa do środka, ale można zaradzic i pomóc sobie kołderką.
Z innych uwag to polecam sklep w Lubaniu, hurtownia w centrum, rewelacyjna i profesjonalna obsługa, zanim kupiliśmy mogliśmy pospacerowac przed sklepem, wpakowac do bagaznika, no i przede wszystkim właściciel pokazał nam wszystkie modele jakie miał na sklepie, w Bolesławcu pani nawet nie chciała nam pokazac jak składac wózek, powiedziala, że jak kupimy to wszystko nam wytłumaczy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama n niezalogowany
31 stycznia 2012r. o 15:24
ja polecam Tako Jumper X 3w1 miałam taki i byłam zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
31 stycznia 2012r. o 15:52
ja malam x-landera xt- i bylam super hiper zadowolona do momentu pakowania go do auta, masakra, kolos, wozek idealny na dlugie spacery ale nie jesli musisz go czesto pakowac do auta, zajmuje spor miejsca- sprzedalam i wlasnie czekam na to cudenko:
http://www.ebay.co.uk/itm/BABY-JOGGER-KIWI-CITY-MICRO-MINI-STROLLER-PUSHCHAIR-/310325471543?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item4840d6e937

sasiadka ma taki i jest rewelacyjny, jednym ruchem skladasz i rozkladasz- caly czas trzymajac dziecko na raczce, super jest- mowie o spacerowce.Po zlozeniu smialo sie miesci za tylnim siedzeniem auta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2012r. o 16:03
clasta napisał(a): ja malam x-landera xt- i bylam super hiper zadowolona do momentu pakowania go do auta, masakra, kolos, wozek idealny na dlugie spacery ale nie jesli musisz go czesto pakowac do auta, zajmuje spor miejsca- sprzedalam i wlasnie czekam na to cudenko:
http://www.ebay.co.uk/itm/BABY-JOGGER-KIWI-CITY-MICRO-MINI-STROLLER-PUSHCHAIR-/310325471543?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item4840d6e937

sasiadka ma taki i jest rewelacyjny, jednym ruchem skladasz i rozkladasz- caly czas trzymajac dziecko na raczce, super jest- mowie o spacerowce.Po zlozeniu smialo sie miesci za tylnim siedzeniem auta.

ochydny ble
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2012r. o 16:52
a ja powiem tak, wozki wielofunkcyjne sa do kitu, ja taki kupilam i uzywalam tylko gondoli, bo reszta sie nie nadawala, reszta czyli spacerowka jest zwykle robiona w takich wozkach na sile, za to z gondoli jestem mega` zadwolona, kupilam wozek w amixie za prawie 1500zł i jako gondola sprawdzil sie w 100%, jest na skorzanych pasach, jest idealny do bujania, a na wertepach jest miekki i oplywowy,ale jako spacerowka byl do kitu i i tak musiala kupic spacerowki. Ale spacerowki sa bardzo tanie, lekka firmy pierre gardin kupilam za 150zł i jestem super zadowolona, takze ogolnie polecam kupic jakas gondole, albo w ogole kupic spacerowke i w niej wozic malucha, bo nie warto wydawac tyle kasy na gondole, ktora bedzie sie uzywalo 6 m-cy......

tak przy okazji za miesiac dwa moge sprzedac ten moj wozek z gondola i spacerowym za 500zł, jest praktycznie jak nowy,niewiele uzywany, mozna zadwonic i sie umowic sobie ogladnac , dla zainteresowanych 663 336 063
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2012r. o 16:56
Polecam wozek 3 w1 arte alu kupilam taki na allegro jest super duzo dodatkow cena nie wysoka a przede wszystkim lekki wazy tylko 8 kg a waga wozka jest wazna szczegolnie jak mieszka sie w bloku i wozek trzeba dzwigac.Ten wozek ma konstrukcje aluminiowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 stycznia 2012r. o 16:56
aha ten moj wozek za 1500zł to MIKADO MILANO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza