Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Jasnofioletowy Modrzew niezalogowany
10 stycznia 2021r. o 21:27
Nie jestem skornem. I to ma być wg ciebie rzeczowa dyskusja. Na proste pytanie nie odpowiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 stycznia 2021r. o 21:51
a co mnie obchodzi czy jesteś nim czy nie ?
wspomniałem tylko o nim bo sam się na niego powołujesz...

odpowiedziałem ...
skoro pytasz prawie w imieniu skorna to może niech sam ci odpowie na twoje pytania ...
on raczej rzadziutko tu odpowiada ale ...może dla ciebie zrobi wyjątek...;)

on sam tu tak zapewnia że potrafi ''dyskutować''

prawie jak ty...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Modrzew niezalogowany
10 stycznia 2021r. o 21:59
I potem się dziwisz, że nikt nie traktuje cię poważnie. Oczekujesz rzeczowej dyskusji, a wszystko sprowadzasz do osobistych wycieczek. Skorn zadał ci ciekawe pytanie, ja je tylko powtórzyłem. Odpowiedz, chyba nie jest to dla ciebie aż tak trudne ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 stycznia 2021r. o 22:02
jakie znowu ''osobiste wycieczki''?

ale czy czasem to nie skorn właśnie w tym praktykuje?

ostatnio...

''własną matkę byś sprzedał''

to jest właśnie ''dyskusja '' na ''poziomie ''skorna...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Modrzew niezalogowany
10 stycznia 2021r. o 22:06
skorn to, skorn tamto co z tobą ?

Odpowiesz na pytanie ? Chciałbym rzeczowo podyskutować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 stycznia 2021r. o 22:16
~~Jasnofioletowy Modrzew napisał(a): I potem się dziwisz, że nikt nie traktuje cię poważnie. Oczekujesz rzeczowej dyskusji, a wszystko sprowadzasz do osobistych wycieczek. Skorn zadał ci ciekawe pytanie, ja je tylko powtórzyłem. Odpowiedz, chyba nie jest to dla ciebie aż tak trudne ?


masz bo może nie wszystko pamiętasz...


Horus 7 godz. 17 min. temu

Postów: 4255

widząc takie zdjęcie można pomyśleć też o czymś innym...

z jakim szacunkiem jest określny w Unii Tusk a jakim ''szacunkiem'' Morawiecki w Polsce...
można też myśleć jaką karierę sami zrobili...

Tusk z malarza kominów na najwyższe stanowisko unijne a Morawiecki z z doradcy Tuska na stanowisko prezesa banku ...teraz nic nie znaczący premier..

skorn 6 godz. 53 min. temu

Postów: 12326

Tusk jest tam zwykłym, nic nie znaczącym fircykiem, bez kompetencji do podejmowania samodzielnych decyzji. Taka tam funkcja wizerunkowo- reprezentacyjna, żeby się zakompleksione "polaczki" ekscytowały, że swojak "rządzi" Europą. Co jak pokazuje poprzednia wypowiedź, przynosi skutek.


Jakie "dokonania" ma ten fircyk, prócz wyprowadzenia Wielkiej Brytnii z UE? Co zrobił przez ten czas dla kraju, który pozostawił dla unijnego stołka?
............................................................................... .........................................................................................


w pierwszym moim poście napisałem jak można patrzeć na zdjęcie...na kariery ...ani słowa o skornie

co skorn w odpowiedzi?

''Co jak pokazuje poprzednia wypowiedź, przynosi skutek.''

to nie jest zapewne ''wycieczka'' a wstęp do ''merytorycznej dyskusji''...;)


i zniknął...
zadaj mu swoje pytania ...
a może niech ci wytłumaczy to o co ciebie zapytałem a nie potrafisz odpowiedzieć...;)

bywaj ...;)


Dopisane 10.01.2021r. o godz. 22:16:

aha...ja wiem co tu ci odpowie...

to będzie coś w tym sensie...

nie potrafił ci odpowiedzieć ...
tak się dyskutuje z Januszem

lub cos podobnego ...

odpowiedzi konkretnej nie doczekasz...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Modrzew niezalogowany
10 stycznia 2021r. o 22:23
Dobra, kolejny raz udowodniłeś, że rzeczowej dyskusji z tobą być nie może. Jedno zwykłe pytanie cię przerasta.

Był pierwszy dzień maja 2004 roku, tego dnia falco przestrzegał wszystkich na forum, że jeszcze pożałują, że Polska wstąpi do Unii ... itd.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiała Kobea niezalogowany
11 stycznia 2021r. o 8:28
Najlepiej szczuć Polaka przeciw Polakowi a durny naród ani się obejrzy jak wpadnie do szamba kaczystanu bez szans na ratunek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.