Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

22639
#korniszon nieaktywny
9 kwietnia 2021r. o 7:08
[img=1617944891_0b6xdaj.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Judaszowiec niezalogowany
9 kwietnia 2021r. o 7:10
Won nierobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22639
#korniszon nieaktywny
10 kwietnia 2021r. o 4:33
~~Liliowobiały Judaszowiec napisał(a): Won nierobie.
[img=1618021984_8eo7kec.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2021r. o 9:04
~~Modrawa Śnieguliczka napisał(a): https://globalna.info/2021/04/09/kalendarium-zniewolenia-200-letnia-droga-pandemicznego-nwo/


A myślałem , że tylko ja jestem zwolennikiem teorii spiskowych :D

Śnieguliczka , dzięki za publikację ... nie wiedział bym :)

Ponawiam apel Panowie : Przemo , Kazimierzu , Jurku , Lucjanie , proszę o relację ze stanu zdrowia ... pro publico bono :) W życiu nie uczestniczył bym w eksperymencie medycznym , a Wyście zrobiliście Obywatele . Mam nadzieję , że dalej jest wszystko OK. :)

I pamiętaj Skornik , choćby wołami Cię ciągneli do " przychodni pana starosty Gabrysiaka w Pierwszym Liceum Ogólnokształconcym " to nie daj się :)

Miłego Bracia Lachy i Siostry Słowianki :)

Panna chleje dalej , bo " tej rzeczywistości na trzeźwo nie da się oglądać "

Krzysztof Daukszewicz , mój mentor w dziedzinie kabaretu :)


Dopisane 10.04.2021r. o godz. 09:04:

... czasy się zmieniają , , a TRYND pozostaje ... też Daukszewicz :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
10 kwietnia 2021r. o 9:16
Kondycja jest , i zdrowie też;);)


Dopisane 10.04.2021r. o godz. 09:16:

[img=1618038973_m8gu6j0.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2021r. o 9:32
Jurko61 napisał(a): Kondycja jest , i zdrowie też;);)Dopisane 10.04.2021r. o godz. 09:16:[img=1618038973_m8gu6j0.jpg]


Cieszy Jurek :)

Dziękuję :) .

Czekamy na relację Przema , Lucjana i Kazimierza :)

A tak nawiasem , co się pija w Hamburgu o tej porze dnia . Bo u nas ... tylko wóda , jak w Moskwie :D

Qurde nie ma z kim deliberować ... Parówa milczy ... nie pisze , nie dzwoni ... zapadł się pod ziemię , jak szatan z siódmej klasy :D

Parówa wróć , no muszę kogoś skopać ... na starość :D

Jurek , to dobra informacja i mam nadzieję , że jeszcze trzy takie dzisiaj przeczytam :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Lantana niezalogowany
10 kwietnia 2021r. o 14:31
dzwonimy do Ministerstwa Zdrowia w sprawie bezpieczeństwa szczepionek ,dzwonimy i nagrywamy

https://youtu.be/FS3KRjCbuS8
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2021r. o 15:56
~~Atramentowa Lantana napisał(a): dzwonimy do Ministerstwa Zdrowia w sprawie bezpieczeństwa szczepionek ,dzwonimy i nagrywamy

https://youtu.be/FS3KRjCbuS8


Gdzie diabeł nie może tam BaBę pośle :D :D :D

Qurwa ale kompetencje :D

Dzięki Lantana za publikację :) Przemo , Kazimierzu , Lucjanie ... czekamy na relację :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.