Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

211
skorn
10 kwietnia 2021r. o 16:51
https://wei.org.pl/article/blad-osobistego-doswiadczenia/

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
10 kwietnia 2021r. o 19:20
Prawda
Choć bolesna , ale prawda;);)[img=1618075240_rf12s0m.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2021r. o 19:59
Jurko61 napisał(a): Prawda
Choć bolesna , ale prawda;);)[img=1618075240_rf12s0m.png]


Jurek powiedz , skąd mam przeświadczenie , że myślisz podobnie do mnie ?



Zawsze mi się wydawało , że połączenie dusz może nastąpić między kobietą , a mężczyzną ... a tymczasem lubię kilku facetów :D I nie jestem pedałem ... co najwyżej wazeliniarzem ... jak twierdzi pan Parówa :D


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
10 kwietnia 2021r. o 20:43
W istocie Twoje poczucie własnej wartości jest odpowiedzią, jakiej sam sobie udzielasz na jedno konkretne pytanie „Na co zasługuję?” Jeśli obserwujesz uważnie swoje życie odkryjesz, że dostajesz niekoniecznie to na co zasługujesz. Ujmę to jednak inaczej. Dostajesz nie więcej, ale też nie mniej niż to, na ile wierzysz, że zasługujesz. Twoja podświadomość dopuści do Ciebie tylko tyle bogactwa, pieniędzy, sukcesu i tylko w takim stopniu, na ile Ty sam doceniasz swoją wrodzoną ludzką wartość. Sukces obejmuje talenty, wysiłek czy też kreatywność. Jednak przede wszystkim jest uwarunkowany zdolnością do przyjmowania. Może nawet tego nie wiesz, ale sam dokonujesz wyboru. Podświadomie wybierasz i przyciągasz do swojego życia tych ludzi i takie doświadczenia, co do których jesteś przekonany, że na nie zasługujesz. Ból w życiu jest nieunikniony, jednak cierpienie jest opcjonalne. Cierpienie jest wyłącznym produktem Twoich niewłaściwych wyborów. Poczucie własnej wartości i poczucie zasługiwania kształtują Twoje życie tworząc tendencje. Jeśli masz wysokie poczucie własnej wartości i zasługiwania na to co najlepsze, działa wtedy tendencja do dokonywania produktywnych wyborów. Jeśli przeciwnie czujesz, że nie jesteś nic wart i nie zasługujesz na bogactwo, dobre rzeczy, wartościowy związek, podejmujesz destrukcyjne lub ograniczające wybory.[img=1618080233_qgb2hor.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2021r. o 21:13
A mi się wydaje Jurek ... daleki jestem od cytowania mondrych knig pełnych frazesów , że intencje są najważniejsze . Wyimaginuj sobie , że gdybym spotkał Głupią Parówę w takim stanie , jak na OBRAZIE w Muzeum co zamieściłeś , to cofnął bym się i podniósł leżącego .

Gdyby stawiał opory , to na kopach :D

Jezus mawiał ... cokolwiek uczyniliście ... ja się dopiero uczę , ale ta rzeczywistość nie specjalnie mi się podoba .

Dobrej Nocy Bracia Lachy i Wam Piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 kwietnia 2021r. o 21:31

Jurko61 36 min. temu

Postów: 447

W istocie Twoje poczucie własnej wartości jest odpowiedzią, jakiej sam sobie udzielasz na jedno konkretne pytanie „Na co zasługuję?”

i widzisz Jurko po co był ten cytat?
widzisz kolejny post?

potrafisz skomentować czy cokolwiek trafiło z tego co wkleiłeś do twojego kolegi ?
problem jego osobowości to nie tylko jego osobiste tragedie ale i problem jaki ma z innymi obecnymi tu osobami ...

po co mnie tu wspomina?
nie lepiej by zrobił starając się uporządkować cokolwiek w swoim zrujnowanym życiu?

i co teraz ? ponownie szuka zaczepki i co?

napisze po raz kolejny -''odpierd....l się od panny''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2021r. o 21:44
Może w dobie totalnej głupoty posłuchamy Jurek bardów przeszłości :



Dobranoc :)


Dopisane 10.04.2021r. o godz. 21:44:

.. nie mogłem się powstrzymać :)



... chamy i prostaki już tak mają :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Cypryśnik niezalogowany
10 kwietnia 2021r. o 22:22
Według ustanowionego prawa przez miłościwie nam panujących zgromadzenia powyżej 5 osób są nielegalne.Organizacja imprez masowych jest obecnie zakazana ! Tym czasem organizuje się punkt szczepień obsługujący 2000 osób dziennie ! Kto pociągnie organizatora do odpowiedzialności ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza