Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 kwietnia 2021r. o 6:49
Horus napisał(a):
Jurko61 36 min. temu

Postów: 447

W istocie Twoje poczucie własnej wartości jest odpowiedzią, jakiej sam sobie udzielasz na jedno konkretne pytanie „Na co zasługuję?”

i widzisz Jurko po co był ten cytat?
widzisz kolejny post?

potrafisz skomentować czy cokolwiek trafiło z tego co wkleiłeś do twojego kolegi ?
problem jego osobowości to nie tylko jego osobiste tragedie ale i problem jaki ma z innymi obecnymi tu osobami ...

po co mnie tu wspomina?
nie lepiej by zrobił starając się uporządkować cokolwiek w swoim zrujnowanym życiu?

i co teraz ? ponownie szuka zaczepki i co?

napisze po raz kolejny -''odpierd....l się od panny''? ;D


Miszczu cycatów -''odpierd....l się od panny' , albo podaj publicznie datę rozprawy .

Czy do ciebie głąbie coś jeszcze dociera ?

Ja tu się muzą z Jurkiem delektujemy , a ty bucu zadymy wciąż szukasz ... kiedy qurwa , bo gdzie to wiem .

Przepraszam Skorniku , że tak po chamsku włażę w Twe progi , ale ostatnio spodobała mi się :



... chamy i prostaki tak mają , że lubią się zachwycać ... w niedzielny poranek :)

Miłej absolutnie Wszystkim :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Zimowit niezalogowany
11 kwietnia 2021r. o 6:57
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a):
Jurko61 36 min. temu

;D


Miszczu cycatów -''odpierd....l się od panny' , albo podaj publicznie datę rozprawy .

Czy do ciebie Czytelniku coś jeszcze dociera ?

Ja tu się muzą z Jurkiem delektujemy , a ty bucu zadymy wciąż szukasz ... kiedy qurwa , bo gdzie to wiem .

Przepraszam Skorniku , że tak po chamsku włażę w Twe progi , ale ostatnio spodobała mi się :



... chamy i prostaki tak mają , że lubią się zachwycać ... w niedzielny poranek :)

Miłej absolutnie Wszystkim :)



To sąd a nie Horus wyznacza termin rozprawy . Skornika przepraszasz a on Ciebie od pijaków i złodziei .
Ech........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 kwietnia 2021r. o 7:53
No ale Parówa trzyma rękę na pulsie . A ja mogę tylko liczyć na działania Poczty Polskiej :D

Ze źródła donosu niczego się chyba nie dowiemy :D


Dopisane 11.04.2021r. o godz. 07:40:

Nota bene odnośnie Skornika ... wybaczył mi i ja Jemu . Jezus gadał , żeby wybaczać . Nie jesteśmy przyjaciółmi . Tolerujemy się , ale mamy wspólnego wroga . Większość stałych bywalców Bolca zna oczywiście " zeszmaconego " :D

Janusz ... wybaczam ci ... skrajny ... infantylizm ... może powinieneś wrócić do Starego Testamentu ... zamiast szukać pedofili w koloratkach :D


Dopisane 11.04.2021r. o godz. 07:53:

... domorosły celebryto ... wiecznie młody Ibisz jest z ciebie dumny :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Begonia niezalogowany
11 kwietnia 2021r. o 8:10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 kwietnia 2021r. o 10:34
~~Bladozielony Zimowit napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a):
Jurko61 36 min. temu

;D


Miszczu cycatów -''odpierd....l się od panny' , albo podaj publicznie datę rozprawy .

Czy do ciebie Czytelniku coś jeszcze dociera ?

Ja tu się muzą z Jurkiem delektujemy , a ty bucu zadymy wciąż szukasz ... kiedy qurwa , bo gdzie to wiem .

Przepraszam Skorniku , że tak po chamsku włażę w Twe progi , ale ostatnio spodobała mi się :



... chamy i prostaki tak mają , że lubią się zachwycać ... w niedzielny poranek :)

Miłej absolutnie Wszystkim :)



To sąd a nie Horus wyznacza termin rozprawy . Skornika przepraszasz a on Ciebie od pijaków i złodziei .
Ech........


skornika przeprasza bo on teraz każdemu wlezie w dupsko by znaleźć jakiegokolwiek sprzymierzeńca ...

a co wczoraj ktoś mu napisał cytując klasyka ?

''spieprzej dziadu'' :D

teraz jęczy znowu a przeciez sam zaczepia mnie tu karzdego dnia szukając zaczepki...

a tu ładna niedziela się zapowiada...nie lepiej synka zaprosić na lody?
spróbować odkupić chociaż część win?...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Lantana niezalogowany
11 kwietnia 2021r. o 11:01
OBYWATELSTWO KORPORACYJNE CAŁY FILM

https://youtu.be/ROPoOGbyXMo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
11 kwietnia 2021r. o 11:24
Horus napisał(a):
a co wczoraj ktoś mu napisał cytując klasyka ?

''spieprzej dziadu'' :D


Ja mu napisałem, bo jako jedyny zgodził się na wspólne bluzganie i srogie pojazdy. Reszta wymiękła :D

a że ciągle zbieram się s pod tego dino, to na więcej czasu nie mam. Ale kiedyś się zbiore... a wtedy... łoo panie ;)


Dopisane 11.04.2021r. o godz. 11:24:

* spod
a2, forum działa dzisiaj kuwa wybornie. Ładnie się to kółko kręci, tak nie za szybko :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 kwietnia 2021r. o 11:25
... serwer Mańka co raz gorzej pracuje ... jak Moderator Bolca , Ibisz lokalny pan Parówa

:D

... bogu , a może Neonówka . Wiem , że się nie znasz na elektryce i dalej ze sznura gadasz ... :D



... z Lucjanem chciałem pogadać ... ja cham i prostak :)

Z Kazimierzem i Przemem :)

co się wtracasz BOGU ?

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza