Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA BAU zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kogo polecacie do operacji na kręgosłup.

4061
#llezka nieaktywny
29 października 2012r. o 21:03
wszedzie robia dobrze gdzie nas nie ma :/
mi tez polecali Nową Sól miałam w marcu i zamiast byc lepiej jest gorzej, i czeka mnie kolejna operacja ;( tylko kazdy mówi idz tam gdzie ci robili ;(

llezka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2012r. o 21:07
~chory napisał(a): skoro rezonans to podpowiedzcie gdzie można go zrobić w miare szybko no i w przyjemnej cenie.
Co do masażu to chodzilem 2 razy do przychodni Stomadent tam przyjmuje "Sasza" chyba z Białorusi przyjeżdza z Jeleniej Góry. Masaż u niego jest dość siłowy uciskanie na mięsnie i nerwy. Nie wiem czy on opodanie mi tej stopy nie przyśpieszył bo na początku miałem tylko rwe kulszową co było do wytrzymania i zniesienia.


Rezonans w Legnicy, koszt jednego odcinka kręgosłupa to 420zł.Czas oczekiwania to ok 2 tygodni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2012r. o 21:13
Ja natomiast polecam panią która wykonuje zabiegi na kręgosłup>kontakt miałem od kolegi któremu pomogło na rwe,dla mnie rewelacja cierpiałem ponad 2 lata miałem mnóstwo zabiegów,sanatorium,lekarze(różni) i nic nie pomogło a po 2 zabiegach ból ustąpił obecnie zapomniałem o bólu i wróciłem do pracy,choc czekała mnie operacja.zainteresowanym moge podac nr telefonu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jax01 niezalogowany
29 października 2012r. o 21:44
Polecam prof.dr Śliwiński Zgorzelec, ordynator szpitala tamtejszego, specjalista ukladu ruchu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8698
#felekglina nieaktywny
30 października 2012r. o 9:23
proszę o telefon do tej kobietki i jej namiary co do umiejscowienia gabinetu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2012r. o 10:26
~jas napisał(a): Po 1 podchodź b. sceptycznie do Chmielewskiego bo na dobrym bajerowaniu się zna i na wkręcaniu ludziom bzdur też. Przykład lasera za 50zl który normalnie kosztuje 5-15zł za zabieg np w BIOMED i tłumaczenie doktorka, że jego laser jest inny daje do myślenia. Po 2 operacja to ostateczność wcale nie jest złotym środkiem na pozbycie się bólu i usłyszysz to od każdego dobrego neurochirurga bo od neurologa niekoniecznie. Czemu żaden lekarz w naszym mieście nie odtworzy przy Tobie płyty ze zdjęciami i nie wytłumaczy w czym tkwi problem a tylko podpiera się opisem dołączonym do płyty z np rezonansu czy tomografu? Polecam blisko prof Sliwińskiego ze Zgorzelca lub dalej dr. Patrzyka z Wrocławia. Lekarze w naszym mieście to strata czasu, ZDROWIA i pieniędzy. i zdrowia zyczę


popieram w calosci wypowiedz i stwierdzenie :żaden lekarz w naszym mieście nie odtworzy przy Tobie płyty ze zdjęciami i nie wytłumaczy w czym tkwi problem a tylko podpiera się opisem dołączonym do płyty z np rezonansu czy tomografu: DLACZEGO ? wszyscy medycyne ogolna konczyli litosci!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2012r. o 12:49
Polecam Szpital we Wrocławiu na Traugutta. Operacja kręgosłupa (przepuklina) pomyślnie przeprowadzona. Zero komplikacji, wszystko wporządku. Wcześniej kilku miesięczny paraliż od pasa w dół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2012r. o 13:19
Ja korzystałem z wizyty domowej bo taka sama kwota wizyty ale wiem że przyjmuje gdzieś na Kutuzowa>nr.517453542,mi na prawdę rewelacyjnie pomogło a i komu poleciłem to też zadowoleni,dziś w brico(tam gdzie kosmetyki) rozmawiałem z kobitką to jej mąż miał taką rwę że nie chodził a teraz po nią do pracy przychodzi ku wielkiemu zdziwieniu lekarzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA PÓŁNOC Nieruchomości zaprasza