Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wskaż urzędnikom drogę!
~sylwia123 niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 13:59
z Osiecznicy do Parowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~turysta niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 14:13
Jestem kierowcą z wieloletnim doświadczeniem. Jeździłem po drogach Polski za „tamtych” czasów.
W tedy zimowe utrzymanie dróg było niedostateczne. „NOWA WŁADZA”obdarzana zaufaniem społecznym, twierdziła że wie co trzeba zrobić aby było lepiej. A jest jak widać, kasę za odśnieżanie biorą, a śnieg leży. I komu to przeszkadza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 14:13
ja tam nie nażekam mieszkam na zadupiu bolesławca gdzie drogi asfaltowej nie ma a ciągnik śnieg zgarnoł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JOGI niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 18:35
Nie wiem czego ludziska zimą oczekują, czarnej jezdni? (zwłaszcza we wsiach) Jak się nie umie jeździć... to szuka się winnych :) Ja tam problemu nie mam i dopóki śnieg nie unosi mi podwozia, to idę jak burza! (podstawa dobre zimówki) A jak jest ślizgawica to stosownie wojniej (nie mylić z żułwiem) Z tego co tu można wyczytać to odnoszę wrażenie, że co niektórzy mają prawo jazdy letnie, niedzielne lub za jajka:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JOGI niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 18:39
żółwiem- znaczy się ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~snow niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 18:52
dokaldnie. jezeli ta droga dla kogos jest zle odsniezona i niebezpieczna to proponuje nie marnowac kasy na zimowe koła i zając sie zimowymi blokami seriali

[img=1355248348_rf6p67o.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 18:55
jegomosc napisał(a):

A na poważnie - płacimy podatki i drogi powinny być odśnieżane i bezpieczne. Tyle.


bezpieczne ale chyba nie znaczy zdarte do za każdym razem do asfaltu ? :) to tylko głowne trasy ze wzgledu na ruch
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kacper niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 19:17
~fifi napisał(a): jak zwykle drogowcy .....byli Świetnie przygotowani , na zdjęciach droga gminna w Rakowicach , tu raczej też ktoś wygrał przetarg na odśnieżanie .............pewnie OSP w Ocicach




FIFI, sądząc po twojej wypowiedzi nie orientujesz się zbyt dobrze kto odpowiada za jakie drogi... Oczywiście OSP OCICE odśnieżają drogi gminne, ale w żadnym wypadku nie stają do przetargów!!! Jest to organizacja, nad którą władzę sprawuje urząd gminy B-c i to gmina wskazuje odpowiednie rejony do opieki wszystkim czterem jednostkom. A z tego co wiem to Rakowice nie należą do rejonu OSP OCICE. Ludzie tam mieszkający to nowobogaccy mieszczanie, którzy oczekują aby jeszcze spod drzwi im śnieg odrzucić. Oczywiście straż otrzymuje ekwiwalent, a w zasadzie załoga wozu lecz niemalże co rok muszą dokładać z własnej kieszeni najmując dźwig czy ładowarkę, która łaskawie wyciągnie ich gdy zakopią się w śniegu. Marzną, nie śpią po nocach po to ażeby pan FIFI mógł rano dojechać do pracy, wypić kawę i pierdzielić głupoty na forum o rzeczach, o których nie ma zielonego pojęcia.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza