Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znani życzą na Nowy Rok
~pinochet niezalogowany
31 grudnia 2012r. o 13:53
Ja chciałbym się zapytać jak mam żyć w 2013 roku skoro Agora podnosi cenę Gazety Wyborczej o 30 gr ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2012r. o 14:19
Dziękuję za miłe zyczenia kierowane do mieszkańców Bolesławca , jestem mieszkanką miasta a więc przyjmuję je również do siebie. Państwu zyczę by wszystkie poczynania gospodarcze i organizacyjne na niwie miasta , gminy i powiatu przynosiły wiele sukcesów , by problemów zarówno w pracy zawodowej jak i zyciu osobistym było jak najmniej a może wcale .Bysmy wszyscy byli dla siebie bardziej wyrozumiali , uprzejmi i troszczyli się o dobro wspólne....Powtórzę znane powiedzenie jednej z najbardziej znanych osobistości naszego kraju - Alleluja i do przodu ! :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
31 grudnia 2012r. o 15:13
Ja ,jako bardzo znana celebrytka uważam ze nie może mnie zabraknąć w tak dostojnym gronie i z okazji Nowego Roku zycze wszystkim

Zmoderowano 31.12.2012 godz.15:00 - powód: Usuniete zdjecie (emem)


Dopisane 31.12.2012r. o godz. 15:04:

NIE TYLKO ZDJECIE ALE I DALSZY CIĄG POSTU......


Dopisane 31.12.2012r. o godz. 15:12:

widze ze usuwacie tylko to,co wam pasuje.....hmmmm
no to dubel.. :D

Zmoderowano 31.12.2012 godz.15:19 - powód: Usuniete zdjecie - off-topic (emem)

Zmoderowano 31.12.2012 godz.18:04 - powód: (kazimierz)

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~i kawałek szkła niezalogowany
31 grudnia 2012r. o 15:23
a ja ma was wszyscy "znani" w ... tam gdzie wy mnie macie przez okrąglutkie latka waszej kadencji!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
31 grudnia 2012r. o 15:39


Zmoderowano 31.12.2012 godz.16:13 - powód: brak kultury (emem)

Zmoderowano 31.12.2012 godz.18:04 - powód: (kazimierz)

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
31 grudnia 2012r. o 16:11
Czytelnikom Bolec Info i naszym włodarzom w nadchodzącym 2013, życzę wszystkiego najlepszego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2012r. o 16:12
Dziękuję Kasiu za życzenia :*

Do niezobaczenia na bolecparty!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 grudnia 2012r. o 16:15
~Jadwiga napisał(a): Załosne jak ten cały bolec


Jadwigo, dziekuje za Twoja uwage.
Wszelkie komentarze i opinie dot. Bolec.Info sa dla nas szalenie istotne - nawet te negatywne.
Jesli mozesz, to napisz cos wiecej, dlaczego tak uwazasz - postaramy sie zrobic wszystko, zeby zmienic Bolec.Info tak, aby spelnil tez i Twoje oczekiwania.

Poki co zycze wszystkiego dobrego w nadchodzacym 2013 roku!

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza