Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znani życzą na Nowy Rok
~on niezalogowany
31 grudnia 2012r. o 16:57
Zajrzyj na bolec kocynder to będziesz wiedział co poprawić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 grudnia 2012r. o 17:02
~on napisał(a): Zajrzyj na bolec kocynder to będziesz wiedział co poprawić.


Dziekuje za uwage.

Wszystkiego najlepszego w 2013 roku!!!


Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
31 grudnia 2012r. o 17:04
rafix0016 napisał(a): Zmoderowano 31.12.2012 godz.16:13 - powód: brak kultury (emem)


brak kultury?????????????????????????????
cos ci sie kolego popierdzielilo na koniec roku?! Czy juz zaczałes balowac nadejscie 2013 ? I metylowego łyknąłes przez przypadek i wzrok ci szwankuje?

brak kultury...heheheheh ...żenada..... :>


Dopisane 31.12.2012r. o godz. 17:04:

ktos po moim poscie napisał ze ma was w d...upie .
I to nie jest brak kultury.....pomysl troche...to nie boli... :/

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 grudnia 2012r. o 17:06
Wklejanie pod tekstem z zyczeniami zdjec osob oskarzonych o zabojstwo jest co najmniej niesmaczne.

W nowym roku zycze nie tylko zdrowka, sukcesow, pomyslnocy, ale i ciekawych dyskusji i wiekszej rozwagi podczas publikowania wypowiedzi :-)

Pozdro,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
31 grudnia 2012r. o 17:13
dlatego poprosiłem o usuniecie całego posta jesli nie stac was na poczucie humoru a nie tylko zdjecia.wyglada to teraz jak pół d...upy zza krzaka.... ;)
a swoja drogą to nie zaduszki wiec troche dystansu i przymruzenia oka nie zaszkodziłoby tak powaznemu portalowi ja bolecinfo... :)
Szczesliwego Nowego Roku.......a przynajmniej szczesliwszego niz koncówka roku pani ze zdjecia... :D :D

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
31 grudnia 2012r. o 17:14
:D :D :D

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
31 grudnia 2012r. o 18:25
No to i ja jako naczelny Ordynator portalu? :D
Życzę wam wszystkim,ale to wszystkim [czyli pacjentom] :D
szczęśliwego nowego roku i obym was nie musiał jutro ratować :D


...to pisałem ja, wasz Dr. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
31 grudnia 2012r. o 18:29
emem napisał(a):
Jadwigo, dziekuje za Twoja uwage.
Wszelkie komentarze i opinie dot. Bolec.Info sa dla nas szalenie istotne (...)
Pozdr,
emem

Czytam (prawie) te same słowa któryś raz z kolei w różnych miejscach tego portalu i coraz większą mam chęć zacytować:
http://youtu.be/ZzivIBKepP4

Lead tekst zaczyna się od słów "Lokalni politycy (...) składają Wam noworoczne życzenia". (Nawiasem mówiąc, przed "czego" winniście postawić przecinek).
Następnie życzenia składa pani Bodzioch. Czyżby redaktor naczelna zaliczała się do grona polityków? Czy tło, na którym znajduje się pani Redaktor jest przypadkowe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza