Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Rodzice którzy nie zaszczepili swojego dziecka

120
#adi nieaktywny
18 lutego 2013r. o 22:56
Pynchoon napisał(a):
A żeby ułatwić, sprawdziłem raport (Ctrl+F ułatwia) i cytowany przez Ciebie wniosek to się w nim nie znajduje :-)

Nie znajduje się bo raport jest w obcym języku :D .
Sprawdź stronę 145 - na oko licząc wychodzi ok. 19 milionów dla Polski. Co nie znaczy, że te "dane" są coś warte...

Pynchoon napisał(a):
Polecam polemikę rzeczową polemikę z argumentami Majewskiej, wskazującą przede wszystkim na manipulowanie przez nią pojęciami, opieraniu się na przypuszczeniach i wyciąganie z nich daleko idących wniosków:

Poczytam, choć po pierwszej stronie - nie zawsze ten kto ma "gadane" jest dla mnie wygranym. ;)

Pynchoon napisał(a):
Ale oczywiście można przyjąć, że cały świat jest w globalnym spisku aby produkować dzieci z autyzmem. Tylko pytanie po co?Dopisane 18.02.2013r. o godz. 22:25:

Nic takiego nie twierdziłem, choć jak wynika z badań w Niemczech szczepienia poszerzają rynek farmaceutyczny 2-3 krotnie. Nie mówię, że specjalnie :P, to tylko taki uboczny bonusik ;)

Pannazdzieckiem napisał(a): Adi , lubisz piwo ? :)

Brzydkim, pryszczaty i żonaty, nie dla mnie upijanie pannyZdzieckiem. Coca cola to moja najgroźniejsza używka. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
18 lutego 2013r. o 23:05
adi napisał(a):
Nie znajduje się bo raport jest w obcym języku :D .
Sprawdź stronę 145 - na oko licząc wychodzi ok. 19 milionów dla Polski. Co nie znaczy, że te "dane" są coś warte...


19 mln ale czego? Czy dojdziesz do wniosku, że z raportu wynika, że powinno być 19 mln Polaków?

adi napisał(a):
Poczytam, choć po pierwszej stronie - nie zawsze ten kto ma "gadane" jest dla mnie wygranym. ;)


Nie chodzi o "gadane" ale logikę i sens wypowiedzi oraz argumentów. Tego brakuje mi u Majewskiej, dlatego nie bardzo wierzę w jej stwierdzenia.

adi napisał(a):
Nic takiego nie twierdziłem, choć jak wynika z badań w Niemczech szczepienia poszerzają rynek farmaceutyczny 2-3 krotnie. Nie mówię, że specjalnie :P, to tylko taki uboczny bonusik ;)


A skąd ten wniosek, jeśli wolno zapytać? I tak więcej zarobią na viagrze oraz preparatach na łysienie :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
18 lutego 2013r. o 23:18
Pynchoon napisał(a):
19 mln ale czego? Czy dojdziesz do wniosku, że z raportu wynika, że powinno być 19 mln Polaków?

TAK! Przecież to jest oczywiste gościu... palce mnie rozbolą od rozpisywania się - dzielić liczb nie potrafisz?

Pynchoon napisał(a):
Nie chodzi o "gadane" ale logikę i sens wypowiedzi oraz argumentów. Tego brakuje mi u Majewskiej, dlatego nie bardzo wierzę w jej stwierdzenia.

W stwierdzenia możesz nie wierzyć. Badania przeprowadziła, szczepionki zawierające związek rtęci podała. Koniec kropka. Łyknij se rtęci z energooszczędnej - dzisiaj był o tym dokument w TV - z pewnością po tym zrozumiesz o co chodziło pani profesor.

Pynchoon napisał(a):
A skąd ten wniosek, jeśli wolno zapytać?

Z badań Instytutu Roberta Kocha - mówiliśmy już o tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2013r. o 23:21
adi napisał(a): Heinego-Medina czyli polio nie występuje już w Europie, czyli prawdopodobieństwo że zachorujesz jest w praktyce zerowe.


Z tego co się orientuję to chorobę uznaje się za nie istniejącą jeżeli przez 20 kolejnych lat nie wystąpi zachorowanie. A ska wiesz że w Europie nie pojawi się jakś nosiciel wirusa? W czasach w których z Afryki do Europy lecisz 2-3 godziny nigdy nic nie wiadomo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
18 lutego 2013r. o 23:27
Raczej bardziej prawdopodobne jest zakażenie poszczepienne wirusem po rewersji do pełnej wirulencji. Chorych na całym świecie było 1686 w roku 2006. Wirus rozprzestrzenia się drogą fekalno-oralną - wystarczy uważać komu się loda robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2013r. o 23:41
Gdzieś znalazłam publikację mówiącą o tym że dzieci autystyczne mają uszkodzone jakieś geny - czyli wynika z tego że już w okresie płodowym ma się lub nie predyspozycje do tego czy się zachoruje czy nie. A tu cytat z jakiejś publikacji: " Zaobserwowano, że dzieci matek, które nie brały witamin i u których występował genotyp MTHFR 677 TT znacznie częściej chorowały na autyzm – nawet 4,5 razy częściej niż dzieci matek bez obciążenia genetycznego przyjmujące witaminy ( chodzi o kwas foliowy).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
19 lutego 2013r. o 0:07
adi napisał(a):
TAK! Przecież to jest oczywiste gościu... palce mnie rozbolą od rozpisywania się - dzielić liczb nie potrafisz?


adi równie dobrze możesz podzielić przez 460 lub 5000, to i tak nie będzie miało sensu ponieważ dane w raporcie nie odnoszą się do relacji powierzchni poszczególnych krajów a globalnych danych powierzchni, która zaspokaja naszą konsumpcję. Polecam czytanie ze zrozumieniem :-)

adi napisał(a):
W stwierdzenia możesz nie wierzyć. Badania przeprowadziła, szczepionki zawierające związek rtęci podała. Koniec kropka. Łyknij se rtęci z energooszczędnej - dzisiaj był o tym dokument w TV - z pewnością po tym zrozumiesz o co chodziło pani profesor.


Czyli globalny spisek aby truć rtęcią, bo inni nie widzą związku pomiędzy związkami rtęci a problemami zdrowotnymi. Polecam raport WHO w tym zakresie, chyba że oni też są w spisku:

http://www.who.int/vaccine_safety/committee/topics/thiomersal/Jun_2012/en/index.html

adi napisał(a):
Z badań Instytutu Roberta Kocha - mówiliśmy już o tym.


adi, równie dobrze możesz pisać z Kancelarii Sejmu. Pytam się o konkretne źródło tej informacji, czyli link do danych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
19 lutego 2013r. o 5:14
To już jest nużące, podziel ten "ekologiczny odcisk" przez "biopojemność" Polski i wyjdzie ci o ile razy jest za dużo Polaków.

Link do filmu z danymi podałem wcześniej... tylko mi nie mów, że chcesz analizować 20 milionów rekordów :|

Nie czytasz nie oglądasz, a masz zadziwiająco dużo do powiedzenia. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza