Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Rodzice którzy nie zaszczepili swojego dziecka

3688
#Pynchoon nieaktywny
19 lutego 2013r. o 6:46
adi napisał(a): To już jest nużące, podziel ten "ekologiczny odcisk" przez "biopojemność" Polski i wyjdzie ci o ile razy jest za dużo Polaków.


Faktycznie nużące, ale co tam, powtórzę, dane nie odnoszą się do powierzchni konkretnych krajów. Możesz sobie zatem podzielić ilość mieszkańców Polski przez dowolną liczbę, czyli np. 460 a Twój wynik, ilu powinno być Polaków, będzie miał podobny sens, a raczej jego brak :P

adi napisał(a): Link do filmu z danymi podałem wcześniej... tylko mi nie mów, że chcesz analizować 20 milionów rekordów :|


Instytut Kocha publikuje swoje dane w filmikach na youtube ;) Tak, jasne, a Ty jeszcze w takie dane wierzysz. Jeśli twierdzisz że Instytut Kocha podaje takie dane, powiedz gdzie, podaj link, bo na pewno nie w filmikach, które zamieszczasz.

adi napisał(a): Nie czytasz nie oglądasz, a masz zadziwiająco dużo do powiedzenia. :>


Zaskocz mnie, daj mi źródło danych na które się powołujesz do przeczytania, ups, nie ma takiego źródła :P I proszę nie mów mi o filmikach na youtube, ponieważ to nie jest żadne źródło danych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 lutego 2013r. o 9:25
adi napisał(a): ... Brzydkim, pryszczaty i żonaty, nie dla mnie upijanie pannyZdzieckiem. Coca cola to moja najgroźniejsza używka. :|


Panna jest facetem , wiec bez erotycznych konotacji proszę :D
Coca cola powiadasz ... aj , aj , aj , nie dobrze. Wiesz jak wyglądają niektóre hamerykańskie dzieci pasione colą i czipsami ? Unikaj , nie koniecznie na rzecz piwa :)

Pynchoon napisał(a): ... I proszę nie mów mi o filmikach na youtube, ponieważ to nie jest żadne źródło danych.


Z całym szacunkiem dla Twojej inteligencji Pynchoonie , przypominasz mi mały , zaprogramowany komputerek do przetwarzania danych. Primo: wspominając raport WWF i Panią Łaniewską nie chodziło mi o to , abyście za krawaty się brali sprawdzając wartość merytoryczną tegoż dokumentu. Mi się nawet nie chce nad sensownością raportu zastanawiać , bez względu na to , kto się pod nim podpisał. Secundo : bez względu na sposób liczenia i formę zastosowanych w raporcie sformułowań , jeśli w wyniku publikacji , ktoś dochodzi do przekonania ( Łaniewska ) , że Naród Polski ( inne również ! )zredukować trzeba do 20 mln , to mamy do czynienia z wolą ludobójstwa . Tercio : Kto do odstrzału z 39 mln ? Kto ma decydować o pozbawieniu życia i kogo ? Czas i metodyka jest najmniej istotna , czy to będą zabójcze szczepionki , brak dostępu do służby zdrowia , zatrucie pożywienia i środowiska , czy warunki ekonomiczne ( brak chleba w neoliberalnej ekonomice dla sporej grupy ludzi).

Masz absolutną rację Pynchoonie , z różnych źródeł należy korzystać , ale proszę pamiętaj starą dewizę , racja leży po stronie zwycięzców , albo tych , co kasę mają .
Z uporem maniaka , wciąż nie udzielasz mi odpowiedzi , dlaczego grupa B ryzykuje.
Kiedy wejdziesz miedzy wrony i kraczesz jak one , żyje się łatwiej .
Filmiki na yutubie … już widzę jak dziewiętnastoletnia dziewczyna , dowiedziawszy się , że jest w ciąży , bierze się za studiowanie raportów Instytutu Kocha.

Miłego dnia Wam życzę :)



Dopisane 19.02.2013r. o godz. 08:53:

Stary już jestem i głupi , pamięć nie ta , ale myślę Pynchoonie , że mógłbyś i to poczytać , jeśli już o różnych źródłach i spiskach mowa :)

http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?s=codex+alimentarius

:)


Dopisane 19.02.2013r. o godz. 09:25:

I jeszcze filmik z yutuba , przyznam szczerze , niechcący trafiłem :)



:)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
19 lutego 2013r. o 17:57
Pynchoon napisał(a): dane nie odnoszą się do powierzchni konkretnych krajów.

Gdzie żeś zalazł, że dane te nie odnoszą się do poszczególnych krajów? Jaki więc ich cel? :D
Pynchoon napisał(a):
Zaskocz mnie, daj mi źródło danych na które się powołujesz do przeczytania, ups, nie ma takiego źródła :P I proszę nie mów mi o filmikach na youtube, ponieważ to nie jest żadne źródło danych.
:D
Dla mnie oficjalny list niezależnego profesora, jak i również wywiad z TV są wystarczające. Adres Instytutu Kocha sobie wyguglujesz, koszt CD to 90Euro.
Wymagasz ode mnie konkretnych danych, a sam opierasz się na jakiejś polemice redaktora z portalu internetowego, lub na raporcie organizacji politycznej. Gdzie tu konsekwencja?
Czytałeś ten raport? Śmiechu warte jest dla mnie stwierdzenie, że "szczepionki z rtęcią są bezpieczne bo sprawdziliśmy jakieś dwa nieznane badania i miały błędy"...
Równie dobrze mogę napisać, że szczepionki szkodzą, bo badania o nieszkodliwości rtęci, pana Mietka z mięsnego, zawierają formalne błędy.



Dopisane 19.02.2013r. o godz. 17:57:

Pannazdzieckiem napisał(a):
Panna jest facetem , wiec bez erotycznych konotacji proszę :D

Aaaa to taka Transformacja... :/
Pannazdzieckiem napisał(a):
Coca cola powiadasz ... aj , aj , aj , nie dobrze. Wiesz jak wyglądają niektóre hamerykańskie dzieci pasione colą i czipsami ? Unikaj , nie koniecznie na rzecz piwa :)

Spokojnie pijam od święta.
Pannazdzieckiem napisał(a):
czy to będą zabójcze szczepionki

Aż tak zabójcze to one nie są. Choć taka unifikacja układu immunologicznego w całym narodzie... To może być bardzo niebezpieczne pod względem epidemiologicznym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
19 lutego 2013r. o 19:00
Panna, jesteś inteligentny, rzuć okiem na raport zanim cokolwiek napiszesz. Jeśli uważasz że w świetle tego raportu jest nas za dużo, to znaczy że nawet do niego nie zajrzałeś.

A może, aby ułatwić komunikację, powinienem pisać jak Ty - badania niezależnych ekspertów, zarówno z renomowanych uczelni szwedzkich, japońskich, szwajcarskich, francuskich, Instytutu Pasteura, Instytutu Kocha, Collegium Medicum UJ, jednoznacznie potwierdzają, że mieszkańców Polski może być 40 razy więcej. A i jeszcze jedno, jeśli chcesz znaleźć te dane to wyszukaj sobie te instytuty oraz zapłać 40 euro za płytkę :-)


Dopisane 19.02.2013r. o godz. 19:00:

adi napisał(a):
Dla mnie oficjalny list niezależnego profesora, jak i również wywiad z TV są wystarczające. Adres Instytutu Kocha sobie wyguglujesz, koszt CD to 90Euro.


Wyguglowałem sobie, zapłaciłem 90 EURO za CD i okazuje się że się mylisz. Dane są całkowicie odmienne, co więcej jednoznacznie potwierdzają, że Twoja "niezależna profesor" fałszowała dane, jest częścią światowego spisku producentów leków na choroby, które aktualnie są bardzo ograniczone dzięki szczepieniom. Za spiskiem stoją Żydzi, ale to chyba już jest oczywiste :)

I co mi zrobisz jak mnie złapiesz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
19 lutego 2013r. o 19:59
:|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 lutego 2013r. o 8:42
Pynchoon napisał(a): ..I co mi zrobisz jak mnie złapiesz :P


:|

Jutro pomyślę.

Dobranoc :)


Dopisane 20.02.2013r. o godz. 08:57:

adi napisał(a): ...Aż tak zabójcze to one nie są. Choć taka unifikacja układu immunologicznego w całym narodzie... To może być bardzo niebezpieczne pod względem epidemiologicznym.


Nie jestem lekarzem , nie znam się na immunologii , ale czuję , że masz rację. Ilekroć słyszę słowo " unifikacja " krew mi się w żyłach gotuje. Do czego to dojdzie , jeśli wszystkie Kobiety będą wyglądały dokładnie tak samo ? :D W różnorodności potęga :)

Pynchoon napisał(a): ... Jeśli uważasz że w świetle tego raportu jest nas za dużo, to znaczy że nawet do niego nie zajrzałeś.


Racja . Powtórzę , nie zajrzałem i nie zamierzam zaglądać. Stawianie mojej skromnej osoby w pozycji zwolennika depopulacji , jest chwytem poniżej pasa Pynchoon . Szczepionki , o nich mówimy , na całym Świecie stoją ludziom w gardle , to fakt . Instytuty , które wymieniłeś zasilane pustym pieniądzem , nie mają nic innego do roboty , jak tylko bić brawa . Codex Alimentarius przeczytałeś ? I jeszcze raz , dlaczego Jaśkowski się naraża ?


Dopisane 20.02.2013r. o godz. 09:39:

Instytuty :)... petunia non olet , szczególnie w takiej ilości :)

Zapomniałem dopisać , wybaczcie , stary już jestem i zniedołężniały , pamięć nie ta :)

Miłego dnia :)


Dopisane 21.02.2013r. o godz. 08:42:

Ilekroć zapowiada się ciekawa dyskusja , ludzie nie chcą ze mną rozmawiać :| ... nikt mnie nie kocha ;(

Wstydź się Pynnchonie ;)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
21 lutego 2013r. o 8:58
Rozmawiać, jak zaszczepisz siebie i dzieci :-)

Poza tym ciężko jest rozmawiać w sytuacji gdy jedna ze stron co do zasady neguje samą istotę szczepionek, jako jednego z najważniejszych narzędzi pozwalających na zabezpieczenie przed groźnymi chorobami. Poza tym, nikłym szacunkiem darzę twierdzenia naukowców, którzy swoim artykułom nadają tytuły jak z Faktu, czy Super Expressu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 lutego 2013r. o 9:02
Pynchoon napisał(a): Rozmawiać, jak zaszczepisz siebie i dzieci :-)


Nie ma takiej opcji , chcę żyć :) Nie wiem , czy Ci już mówiłem o fraktaliźmie natury ? Stary już jestem , pamięć nie ta :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima