Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rodzice którzy nie zaszczepili swojego dziecka

3688
#Pynchoon nieaktywny
21 lutego 2013r. o 20:04
~ napisał(a):
Podle imputujesz mi poglądy, których nie wyrażałem.
Po drugie porównywanie szczepionki dawkowanej po zarażeniu na śmiertelną chorobę, do przymusowego szczepienia na świnkę, to jak niezrozumienie różnicy w przeszczepie serca choremu, a przymusowym wszczepianiem nowego serca każdemu dziecku bez wyjątku.
Po trzecie, szczepionka na wściekliznę zawiera jedną, bardzo groźną substancję chemiczną - chlorek sodu, czyli potocznie sól kuchenną - na szczęście nie stwierdzono by powodowała ona autyzm :P .

Powiedz mi zwolenniku szczepień na ile chorób jesteś zaszczepiony - to znaczy ilu szczepieniom poddałeś się przez ostatnie 6 lat?


adi, po pierwsze w swoich postach atakujesz szczepienia chyba nie z miłości do nich, Twoje posty nie mówią też - jestem przeciw tej konkretnej szczepionce, więc nie udawaj tutaj oburzenia.

po drugie na wściekliznę szczepisz człowieka nie wiedząc czy się zaraził oraz zapobiegawczo. po wystąpieniu objawów choroby jest po prostu za późno.

po trzecie, zapoznaj się ze składem szczepionek zanim coś powiesz, polecam Imovax Rabies, szczególnie namnażany na ludzkich lub małpich komórkach. a z drugiej strony co wg. Ciebie w szczepionce na świnkę powoduje autyzm?

moje szczepienia w ostatnich 6 latach - jedno :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 lutego 2013r. o 20:44
Pynchoon napisał(a):
moje szczepienia w ostatnich 6 latach - jedno :-)


Panowie lekarze , chętnie posłucham odpowiedzi Adiego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
21 lutego 2013r. o 20:45
Nie dojdziemy do porozumienia, widzisz "czytaczy międzywierszowych" w internecie pełno, ale żaden jeszcze nie "wywróżył" mnie dobrze - to zbyt proste dla ciebie bazować na wypowiedziach interlokutora.
Powinieneś się zaszczepić, świnka dla dorosłych może się skończyć poważnymi powikłaniami poniżej pasa. Szczep się więc, a moje dzieci zostaw w spokoju.
Pozdrawiam!

Pannazdzieckiem napisał(a):
Adi , czy Ty musisz być taki okrutny :D ?

To kwestia umeblowania, zawsze siadam do komputera lewą nogą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 lutego 2013r. o 20:56
adi napisał(a): ... To kwestia umeblowania, zawsze siadam do komputera lewą nogą.


Boże jak ja lubię inteligentnych ludzi , gdybyś zmienił zapatrywania z coli na piwo , jestem do dyspozycji :)
Pynchoonie , Ciebie również się to tyczy :)

Możemy się w nieskończoność sprzeczać , ale prawda jest tylko jedna , to wynika z logiki , nie sądzicie ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
21 lutego 2013r. o 21:07
Pannazdzieckiem napisał(a): Panowie lekarze , chętnie posłucham odpowiedzi Adiego :)


Panna wg. Bogdana od przekrętów z kolegami jestem już prokuratorem i muszę się trzymać tej roli :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
21 lutego 2013r. o 21:21
Pannazdzieckiem napisał(a): prawda jest tylko jedna , to wynika z logiki , nie sądzicie ? :)

Nie wiem, o którą prawdę chodzi, ale Logika z pewnością jest tylko jedna :] .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
21 lutego 2013r. o 21:25
adi napisał(a): Powinieneś się zaszczepić, świnka dla dorosłych może się skończyć poważnymi powikłaniami poniżej pasa. Szczep się więc, a moje dzieci zostaw w spokoju.
Pozdrawiam!


Spokojnie, jak mówi posłanka Grodzka, koło członka mi to lata :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
21 lutego 2013r. o 21:41
I słusznie.

Pynchoon napisał(a): jak mówi posłanka Grodzka, koło członka mi to lata :-)

W imię przyzwoitości, powinna zmienić powiedzenie na niosące ten sam sens, lecz odnoszące się do części ciała poniżej pleców. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.