Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Polska to dobry kraj dla młodych ludzi?
~Preczzkomuną niezalogowany
10 marca 2013r. o 22:46
Panna to taki żarcik :D Komuniści, socjaliści to ogniwa pośrednie między małpą a człowiekiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 marca 2013r. o 22:52
~skorn napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Nie mogę Skornik :) Zapomniałeś , jestem niewolnikiem , nie mam czasu na pogaduchy ? Muszę zapierdzielć , żeby dzieci wyżywić.

z tego co widze po twojej obecności na forum wolnego czasu ci nie brakuje : )


Spadaj głąbie , jak zwykle , obrażam Cię :)

Nie potrafię sobie wyobraźić , jak można nie czuć Świadomości Stwórcy ... ale , ale , być może , to ja jestem głupi ? Są rzeczy o których się filozofom nie śniło nie ... mówiąc o nałukowcach , łałtorytetach i innych braminach :)

Dobranoc Młody Padawanie :*

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
10 marca 2013r. o 22:55
a obrażaj se, jak ci to przynosi ulge
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 marca 2013r. o 23:12
~Preczzkomuną napisał(a): Panna to taki żarcik :D Komuniści, socjaliści to ogniwa pośrednie między małpą a człowiekiem.


Nie wiem , czy Ci jest wiadomym Młody Przyjacielu , że Dawkins też dał dupy , wraz z teorią ewolucji. Ale podoba mi się Twój kierunek rozwoju. Boże , jak ja kocham inteligentne istoty :)

Skornik , czy mogę Cię prosić ? :) Przystąp do bractwa i przestań się kłócić z kimkolwiek :) Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 marca 2013r. o 10:52
A dla kogo jest Polska dobrym krajem , ani dla młodych a ni dla stsrszych ludzi. Co ona nam w tej chwili daje, nic ciągle rosnie bezrobocie , emerytó i rencistów co niektórych niestsc na leki a niemówiąc na co jeszcze.a poco wogóle zadajecie takie głópie pytania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 marca 2013r. o 18:48
To jak , kto jutro będzie ?
Ciekawym , czy Wipler i Lipiński będą chcieli ze mną piwo wypić ? .... co ja gadam , co ja gadam ? .... gdzież chamowi na salony ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
11 marca 2013r. o 18:57
Pannazdzieckiem napisał(a): ............... że Dawkins też dał dupy , wraz z teorią ewolucji. .............


Aha,to od teorii ewolucji teraz jest "Dawkins" - to rozumiem ,że mógł dać dupy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 marca 2013r. o 19:05
~RRR napisał(a): ...Aha,to od teorii ewolucji teraz jest "Dawkins" - to rozumiem ,że mógł dać dupy.


Dawkins jest jedynie zwolennikiem Darwina ... cholera nie wiem , jak się pisze Darwin . Kreacjoniści tudzież twierdzą , że Bóg jest :)

Kolego RRR :) Nie szukaj taniego poklasku :) Jeśli prosić mogę ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza