Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy Bolesławianie, to sknery ?

5134
#TOjsienka nieaktywny
14 marca 2013r. o 17:24
~skorn napisał(a):
~x napisał(a): a co mnie szokuje najbardziej, ludzie nie daja napiwkow chlopakom dostarczajacym im jedzenie lub kurierom.


faktycznie szokujące, rozumiem, że chodzi o wolontariuszy, którzy nie otrzymują wynagrodzenia?


Ty wspierający wolontariat to zapierdzielaj?Czego nie pójdziesz na kierowcę do np knajpy?
Achaaaa bo mało płacą...?sorrrry głupie pytanie mało płacą a pracodawcy bromią się w wynagrodzeniu napiwkami(których nikt nie widzi)no teraz Cię rozumiem :] trzeba było tak od razu a nie owijasz w bawełnę :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4684
#ladycatherine nieaktywny
14 marca 2013r. o 17:24
Nigdzie ,nie jest napisane ,że mam obowiązek dawać napiwki, śmiechu warte , pracuję w sklepie i zarabiam na siebie i nikt jakoś za pakowanie towaru nie daje mi napiwku , nikt też nie idzie i nie daje napiwku ,facetowi ,który chodzi , odśnieża i sypie sól na chodniki, on to się dopiero napracuje....

Ludzi nie stać na to, żeby dopłacać do wynagrodzenia np Pana od dowozu pizzy, co nie znaczy , że za swoje ciężko ,zarobione pieniądze nie mają prawa jej zamówić, każdy ma prawo do przyjemności . Poza tym w każdej ulotce jest wypisane, za co się płaci , za opakowanie ,sos ,dodatki i dowóz (czyli dostarczenie do klienta).

Mój facet wozi wodę ,w różne miejsca ,sklepy itd, nie dostaje napiwków za to że wyładuje całą paletę na zaplecze ,więc nie rozumiem dlaczego np kurier ,powinien dostać napiwek?

“Ohh Lord Make Me Pure But Not Yet ”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
14 marca 2013r. o 17:30
TOjsienka napisał(a): Ty wspierający wolontariat to zapierdzielaj? Czego nie pójdziesz na kierowcę do np knajpy?
Achaaaa bo mało płacą...?


A czemu miałbym iść? Ja nie marudzę. Nie podoba się, to niech zmieni pracodawce, a nie jęczy o napiwki. Ludzie będą zarabiać tyle co w "Rzeszy", to będą chojni. : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2013r. o 17:31
ladycatherine napisał(a): Nigdzie ,nie jest napisane ,że mam obowiązek dawać napiwki


Nie jest nigdzie napisane, że to obowiązek, ale przyjęte jest zwyczajowo , że w niektórych usługach, swoje zadowolenie klient wyraża napiwkiem!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
14 marca 2013r. o 17:33
~skorn napisał(a): A w "Rzeszy" zarabia się tak jak tu?

Hahaha gra słowna.
Nie no nie lubię grać przejdę do sedna...(...).sens.
Nie ważne gdzie,Jak chcecie żeby w tym pier...,nym państwie coś się zmieniło to ZACZNIJCIE OD SIEBIE a nie stękacie jak jest wam źle :P


Dopisane 14.03.2013r. o godz. 17:33:

~skorn napisał(a): A czemu miałbym iść? Ja nie marudzę. Nie podoba się, to niech zmieni pracodawce, a nie jęczy o napiwki. Ludzie będą zarabiać tyle co w "Rzeszy", to będą chojni. : )

WĄTPIĘ TO MENTALNOŚĆ :]

Zmoderowano 14.03.2013 godz.18:48 - powód: korekta cytowania (sentinel)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 marca 2013r. o 17:36
TOjsienka napisał(a):
Nie no nie lubię grać przejdę do sedna..(...).sens.
Nie ważne gdzie,Jak chcecie żeby w tym pier...,nym państwie coś się zmieniło to ZACZNIJCIE OD SIEBIE a nie stękacie jak jest wam źle :P


Nieładnie!! :)
Więc ZACZNIJ OD SIEBIE i jak nie masz argumentów w dyskusji to przestań wyzywać! :)

Zmoderowano 14.03.2013 godz.18:48 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
14 marca 2013r. o 17:38
Mentalność może ulec zmianie, ale póki w tym kraju przykład będzie szedł z góry, nie spodziwałbym się rewelacji w tej materii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
14 marca 2013r. o 17:40
~ napisał(a): Nieładnie!! :)
Więc ZACZNIJ OD SIEBIE i jak nie masz argumentów w dyskusji to przestań wyzywać! :)


grzdylisynu, mordo ty moja, ciebie rozpoznam nawet bez logowania

: *
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza