Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spełniony sen
~ niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 15:10
Straszne, co za babsztyl !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 15:34
Historyjka taka sobie.Mnie jednak chodzi o coś zupełnie innego- o miłość- taka prawdziwą o której się nie zapomina pomimo upływającego czasu.
Po kilkunastu latach spotkałam na swojej drodze swoją pierwsza miłość- z czasów szkolnych.W ciągu minionych lat wiele, nawet bardzo wiele się wydarzyło ale nigdy nie zapomniałam o tamtym człowieku. Widujemy się czasem choć nasze drogi rozeszły się na dość długi czas.Teraz z jakiegoś powodu znowu mamy kontakt ze sobą.Był dla mnie wyjątkowym człowiekiem i takim go zapamiętałam, może dlatego, że to była ta pierwsza miłość...? Wystarczyło jedno spotkanie, jedna rozmowa i teraz co jakiś czas lapię się na tym, że myślę o nim. to samo spojrzenie, ten sam uśmiech i lekka nieśmiałość z jego strony.Tym mnie zauroczył kilkanaście lat temu i znowu to robi z tym, że los chciał inaczej....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Era niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 16:43
Ładny tekst- samo życie, więc po co te niemiłe komentarze, typowo , złośliwie polskie! Jakim jesteśmy ponurym i niemiłym narodem.Nie potrafimy być tak po prostu życzliwi!Ktoś się chciał podzielić swoimi wspomnieniami, wiec doceńmy to, a nie obrzucajmy błotem!Jeżeli potrafisz napisać lepiej, to pisz, a jak nie ,to chociaż skrytykuj w sposób rzeczowy i kulturalny, a nie chamski i prymitywny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
3 sierpnia 2013r. o 16:46
Ale kicz i ramota.Nuda,nuda,nuda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~geniusz polskiej psychologii niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 16:52
różne bezrobotne magistry po polonistykach wypisują takie bzdury
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 sierpnia 2013r. o 16:55
zapłakałem...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela niezalogowany
3 sierpnia 2013r. o 16:59
Dla mnie to niezrozumiałe. Dlaczego kobieta nie odpowiadała na listy i telefony ?? Zmieniła nr telefonu (możliwe), ale adres też? Nie rozumiem :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
3 sierpnia 2013r. o 17:59
~ela napisał(a): Dla mnie to niezrozumiałe. Dlaczego kobieta nie odpowiadała na listy i telefony ?? Zmieniła nr telefonu (możliwe), ale adres też? Nie rozumiem :|


No i ten facet,znał adres ,listy pisał ,ale pojechać mu się nie chciało ,sama widzisz jaka to miernota,w całej rozciągłości nic nie warta pisanina z oklepanym tematem i wyświechtanymi ,przestarzałymi frazesami,poziom zdecydowanie mocno przedgimnazjalny. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego